„To pokazuje miałkość i jałowość”. Posłanka partii Razem złożyła propozycję Tuskowi [WIDEO]

– Ja zapraszam Donalda Tuska, żeby zajrzał na naszą stronę i poczytał nasz program, bo być może za kilka dni wyjdzie z jakimś kolejnym ciekawym postulatem – mówiła na antenie Trójki Paulina Matysiak, posłanka partii Razem.
 „To pokazuje miałkość i jałowość”. Posłanka partii Razem złożyła propozycję Tuskowi [WIDEO]
/ fot. Twitter

Lider Platformy Obywatelskiej w ostatnim czasie domaga się m.in. poszerzenia przywilejów dla społeczności LGBT oraz aborcji na żądanie do 12. tygodnia ciąży. Zapowiedział również, że jeśli wygra wybory, to podejmie debatę ws. adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Podkreślił również, że jego ugrupowanie przygotuje projekt pilotażu na czterodniowy tydzień pracy.

„Miałkość i jałowość”

– To pokazuje miałkość i jałowość. Jeżeli sięga się po postulaty innego ugrupowania, oznacza to jasno, że nie ma się własnych postulatów – stwierdziła na antenie radiowej Trójki posłanka Razem Paulina Matysiak. Zaznaczyła, że jej ugrupowanie już w 2018 r. podnosiło sprawę skrócenia czasu pracy.

– We wrześniu będziemy składać projekt ustawy, by skrócić tydzień pracy do 35 godzin. Przypomnę, że teraz pracujemy 40 godzin, mamy kilkuletni sposób dojścia, by ten czas pracy skrócić – dodała.

Matysiak stwierdziła ironicznie, że Donald Tusk może zaciekawić się jeszcze wieloma projektami lewicy, a aby je poznać, wystarczy wejść na stronę internetową partii Razem.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe