„Jeżeli umieszczone przeze mnie nazwisko Pawłowicz odnosi Pani do siebie…” Senator PO najpierw obrażała, teraz „przeprasza”

Wczoraj na Twitterze zawrzało. Senator PO Jadwiga Rotnicka wymieniła nazwisko sędzi TK Krystyny Pawłowicz wśród osób, które należały do PZPR lub współpracowały z SB. Pawłowicz w ostrych słowach wytknęła jej kłamstwo. Teraz Rotnicka opublikowała przeprosiny. Jednak forma, w jakiej to uczyniła, jest co najmniej dziwna.
 „Jeżeli umieszczone przeze mnie nazwisko Pawłowicz odnosi Pani do siebie…” Senator PO najpierw obrażała, teraz „przeprasza”
/ Sędzia TK Krystyna Pawłowicz / Krystyna Pawłowicz, screen YT

„PiS tworzą członkowie PZPR i agencji SB. Pawłowicz, Piotrowicz, Czabański, Zybertowicz, Jasiński, Karski, Krzyże, Kujda, Przyłębski, Pietrzak. To zbieranina komunistów!” – napisała senator PO Jadwiga Rotnicka.

Nie należałam nigdy do żadnej partii, ani dawniej, ani po 1989 r. Co z pani za naukowiec, skoro BEZ ŻADNYCH DOWODÓW przykleja mi pani łaty i cechy swego własnego środowiska. CZEKAM na PRZEPROSINY! Polski parlament i polskie uczelnie zaszły na psy, zatrudniając takich podłych ludzi.

Pani ROTNiCKA  @JRotnicka, agresywna kłamczucho z Senatu! Kompromitujesz polską naukę.. Brzydkie, podłe, nienawistne wnętrze.. Czekam na przeprosiny [pisownia oryginalna – przyp. red.]

– odpowiedziała sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

„Przeprosiny” poseł PO

„Szanowna Pani, wśród prominentnych działaczy PiS – jak podają media – jest tylu byłych członków PZPR, że można z nich utworzyć osobną frakcję. Jeżeli umieszczone przeze mnie nazwisko Pawłowicz odnosi Pani do siebie i czuje się urażona, to PRZEPRASZAM” – napisała.

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe