„Feminizm to oszustwo. Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką” [WIDEO]

– Feminizm to oszustwo. Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką. Kiedyś wierzyłam, że męskie uprzywilejowanie jest realne i że jestem ofiarą luki płacowej – wyjawiła Shannen Michaela, która dała się poznać internautom jako youtuberka, akrobatka i łuczniczka.
Nawrócona feministka  „Feminizm to oszustwo. Kilka lat temu byłam wściekłą, niebieskowłosą feministką” [WIDEO]
Nawrócona feministka / Screen z Twittera / Michał Sawicki

W swoim nagraniu przyznała, że dawniej wierzyła, że mężczyźni są szczególnie uprzywilejowani. Gdy poznała „prawdziwe motywy feminizmu”, całkowicie zmieniła światopogląd. 

– Poprzez filmy i media jesteśmy uczone, że praca dla mężczyzny, wspinanie się po drabinie korporacyjnej i płacenie podatków jest bardziej wzmacniające i wartościowe niż wychowywanie kolejnego pokolenia. Kobiety straciły kontakt z naszymi naturalnymi instynktami miłości, a wskaźniki urodzeń spadają – powiedziała na nagraniu Shannen Michaela.

– Zanim kobiety uzyskały prawo głosu, większość z nich była żonami w domu, co oznaczało, że nie pracowały i nie mogły być opodatkowane. Naszym władcom to się nie podobało. Rockefeller zaczął finansować kampanie feministyczne w mediach i w konsekwencji tego ruchu kobiety zaczęły wchodzić na rynek pracy i opuszczać dom. Dzieci były oddzielane od rodziców i wysyłane do szkół finansowanych przez Rockefellera, gdzie były indoktrynowane przez państwo. Wszystko to w ostatecznym rozrachunku zakłóca jednostkę rodzinną w jej rdzeniu – dodała młoda kobieta.

Ponadto wypunktowała tezy współczesnego feminizmu, które niepotrzebnie mieszają kobietom w głowach. 

– Feminizm jest definiowany jako wiara w społeczną, ekonomiczną i polityczną równość płci. Ale na zachodzie muszę zapytać, jakie prawa mają mężczyźni, których nie mają kobiety? Nowoczesne feministki przekonują kobiety, że kultura rozwiązłości, używanie hormonalnej kontroli urodzeń i niegolenie się jest wyzwoleniem. Że toksyczna męskość jest powszechna, a patriarchat musi zostać zdemontowany – zaznaczyła Michaela.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe