Stanowski mocno nt. Staśko w High League. Malik Montana odpowiada dziennikarzowi

Krzysztof Stanowski w jednym z ostatnich odcinków programu „Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym skomentował wiadomość o występie na gali High League 4 Mai Staśko i skierował także kilka słów do włodarza organizacji – Malika Montany, który postanowił odpowiedzieć znanemu dziennikarzowi.
 Stanowski mocno nt. Staśko w High League. Malik Montana odpowiada dziennikarzowi
/ Zrzut ekranu/ YouTube: Kanał Sportowy/Krzysztof Stanowski

High League to obok FAME MMA jedna z najbardziej popularnych federacji freak show fight w Polsce. Jej włodarzem jest Malik Montana, który w ostatnim czasie zyskał w oczach Krzysztofa Stanowskiego za sprawą angażu do najbliższej gali Mai Staśko, która jeszcze tak niedawno w dość negatywny sposób wyrażała się na temat rapera, co postanowił przypomnieć sam Krzysztof Stanowski.

– Malik jest absolutnym szefem. Zatrudnił sobie babeczkę, która go ciągle atakowała. Teraz ona za jego pieniądze będzie robić fikuśne rzeczy w oktagonie, a on będzie na to patrzył ze swojego tronu. Po prostu ją kupił. Kupił ją, jak kupuje się mebel w sklepie – uważa dziennikarz.

W trakcie omawiania tematu aktywistki Krzysztof Stanowski wyraźnie dawał do zrozumienia, że jego zdaniem występ Staśko na High League to rozminięcie się z prezentowanymi przez nią poglądami.

– Teraz Maja robi sobie przerwę od walki z seksizmem i będzie „s*ką dla nowego pana”. To cytat z twórczości Malika Montany. Aby zarobić trochę pieniędzy, których tak naprawdę nie powinna zarobić. To przecież niemoralne, aby zarabiała więcej niż pielęgniarka. Szczególnie za mordobicie, bo przemoc jest zła. Mówiąc krótko, będzie biła inną kobietę dla wynagrodzenia finansowego oraz innych korzyści medialnych – skomentował dziennikarz.

Malik Montana odpowiada Stanowskiemu

Włodarz High League postanowił odpowiedzieć jednemu z założycieli Kanału Sportowego. Pół żartem, pół serio zapytał się go, „kiedy wbija do studia coś nagrać”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe