"To kawałek kiełbasy". Dziennikarz zadrwił z Barcelony i Lewandowskiego

— Fani Realu Madryt muszą patrzeć, jak dyskredytuje się obecnego mistrza Europy, Hiszpanii i zdobywcę Superpucharu, podczas gdy transfer Lewandowskiego jest wiwatowany, jakby to był 98. tytuł, podczas gdy w rzeczywistości jest to kawałek kiełbasy — w takich słowach dziennikarz "ABC" Juanma Rodriquez skomentował atmosferę wokół ostatnich działań Barcelony. Zaatakował również Roberta Lewandowskiego.
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski / PAP/EPA/Quique Garcia

Madrycki dziennikarz w drwiącym tonie mówił: 

"Barcelona udaje orgazm po Pucharze Gampera głośniej niż Meg Ryan w »Kiedy Harry poznał Sally«, podczas gdy madrytczycy po cichu zdobywają 98. w swojej historii tytuł. Dla nich to kolejny dzień w biurze".

Prawdopodobnie Juanma Rodriquez ubolewa nad faktem, że hiszpańskie media mocniej interesują się transferem Lewandowskiego niż zwycięstwem Realu Madryt w Superpucharze Europy.

Rodriguez nabijał się również z meczu o Puchar Gampera, który Barcelona zdobyła po wspaniałej wygranej. – Zebrali się, aby uczcić zorganizowany przez siebie towarzyski turniej, wygraną w jednym meczu i na własnym boisku z ekipą z dziesiątego miejsce w lidze meksykańskiej – skwitował dziennikarz.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe