Monika Olejnik twierdzi, że TVN24 „czeka na ludzi z rządu”. Znany dziennikarz stacji: „Nie pali się nam do ich zapraszania”

"Panie naczelniku, zapraszam W imieniu całej ekipy TVN24! Czekamy i czekamy na ludzi z rządu, niech się nas nie boją, niech przychodzą!" - powiedziała podczas konferencji poświęconej jesiennej ofercie programowej TVN Warner Bros Monika Olejnik.
 Monika Olejnik twierdzi, że TVN24 „czeka na ludzi z rządu”. Znany dziennikarz stacji: „Nie pali się nam do ich zapraszania”
/ zrzut ekranu z TVN24

Prowadzący konferencję Marcin Prokop pytał czy dziennikarka woli rozmowy z ludźmi kultury niż politykami.

- Najbardziej lubię rozmawiać z tymi, którzy mogą łączyć jedno i drugie, czyli Jarosław Kaczyński, który był bohaterem filmu "O dwóch takich, którzy ukradli księżyc". Chciałabym, żeby przyszedł do nas tej jesieni. Panie naczelniku, zapraszam W imieniu całej ekipy TVN24! Czekamy i czekamy na ludzi z rządu, niech się nas nie boją, niech przychodzą! Naprawdę potrafimy rozmawiać uczciwie

- odpowiedziała Olejnik. 

"Nie pali się nam szczególnie"


Wirtualnemedia.pl przypominają, że w programach publicystycznych TVN24 przestali występować politycy rządzącego ugrupowania (wyjątkiem była „Kawa na ławę”, gdzie brali udział w dyskusji z wieloma innymi politykami).

- Jakoś tak nie pali się nam szczególnie do ich zapraszania. Jakieś kontakty jednak zachowujemy

- mówił portalowi Wirtualnemedia.pl znany dziennikarz TVN24, który chciał pozostać anonimowy.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe