Znana dziennikarka TVN przekazała „ważną” wiadomość

Dziennikarka TVN Magda Łucyan, znana z „Faktów”, wybrała się na urlop. Oczywiście jak przystało na rozpoznawalną osobę, postanowiła się tym pochwalić w mediach społecznościowych. Przy okazji podzieliła się „ważną” wiadomością.
logo TVN Znana dziennikarka TVN przekazała „ważną” wiadomość
logo TVN / / zrzut ekranu z serwisu YouTube / TVN Talent Show

Madga Łucyan jest znana z „Faktów” TVN. Dziennikarka przygotowuje materiały do głównego wydania. Głównie odpowiada za tematy polityczne, społeczne i dotyczące klimatu. Jest także autorką książek „Dzieci getta” oraz „Powstańcy”.

Dziennikarka TVN ma „ważną” wiadomość

Na swoim profilu na Instagramie postanowiła się pochwalić, że w końcu jedzie na urlop. Dziennikarka podzieliła się również „ważną” wiadomością. Przekazała, że zawsze gdy wybiera się na odpoczynek, dzieje się coś niespodziewanego. Nie zabrakło przy tym uszczypliwości pod adresem obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości. 

3, 2, 1… wczasy! „Zaczynam urlop, bardzo proszę bez ważnych, wielkich i strasznych wydarzeń!” – napisałam do mamy przed wyjazdem. Bo właśnie tak, zazwyczaj zaczynał się każdy mój urlop – albo umierał ktoś ważny, albo rząd wrzucał ustawę, po której pół Polski protestowało. Tym razem? Tak. Urlop zaczęłam w czwartek. Liczę, że już nic więcej złego nie będzie się działo

– napisała dziennikarka.

Śmierć królowej Elżbiety II

Dziennikarka pisząc o czwartku, miała najpewniej na myśli śmierć Elżbiety II.

Brytyjska królowa Elżbieta II zmarła w czwartek na zamku Balmoral w wieku 96 lat – przekazał Pałac Buckingham. Na tronie zasiadała od 1952 r. – dłużej niż jakikolwiek monarcha w historii kraju. Tron automatycznie przejął jej najstarszy syn, książę Karol.

Stan zdrowia królowej pogorszył się w środę – wieczorem Pałac Buckingham poinformował, że ze względu na zalecenie lekarzy, by odpocząć, odwołała ona zaplanowane wirtualne spotkanie z członkami Tajnej Rady. Wczesnym popołudniem przekazano, że królowa znajduje się pod opieką lekarzy w związku z tym, że są oni zaniepokojeni jej stanem zdrowia.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe