Nie żyje ważny rosyjski urzędnik Iwan Pieczorin. „Wypadł z łodzi”

„Dyrektor lotniczego segmentu Korporacji Rozwoju Dalekiego Wschodu i Arktyki Iwan Pieczorin zginął w pobliżu Wyspy Rosyjskiej niedaleko Władywostoku” – przekazał „Kommersant”.
 Nie żyje ważny rosyjski urzędnik Iwan Pieczorin. „Wypadł z łodzi”
/ fot. erdc.ru

„12 września otrzymaliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszego kolegi, Iwana Pechorina, dyrektora zarządzającego ds. przemysłu lotniczego Korporacji Rozwoju Dalekiego Wschodu i Arktyki. Śmierć Iwana jest niepowetowaną stratą dla jego przyjaciół i kolegów oraz wielką stratą dla korporacji. Składamy szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom” – brzmi oświadczenie opublikowane przez korporację.

„Wypadł z łodzi”

„Kommersant”, powołując się na lokalny dziennik „Deita”, twierdzi, że do zdarzenia doszło 10 września. Pieczorin miał wypaść z łodzi w pobliżu Wyspy Rosyjskiej.

„Wezwanie o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny zostało rozesłane do wszystkich jednostek, które znajdowały się w pobliżu. Później znaleziono go martwego” – czytamy.

To nie pierwszy dyrektor Korporacji Rozwoju Dalekiego Wschodu i Arktyki, który zmarł w tym roku. W lutym na udar mózgu zmarł dyrektor generalny korporacji i były wicegubernator obwodu Niżny Nowogród Igor Nosow.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe