Deputowany i przyjaciel Putina grzmi na wizji: „Zamienimy te państwa w marsjańską pustynię” [WIDEO]

– Jeśli zamienimy Wyspy Brytyjskie w „marsjańską pustynię”, używając taktycznej broni nuklearnej, to dla kogo oni uruchomią artykuł 5? Dla nieistniejącego państwa, które zostało zamienione w „marsjańską pustynię”? – pytał na antenie Rossija 1 deputowany Andrej Gurulow.
 Deputowany i przyjaciel Putina grzmi na wizji: „Zamienimy te państwa w marsjańską pustynię” [WIDEO]
/ fot. Twitter

Groźby pod adresem państw zachodnich stają się normą na antenie rosyjskich propagandowych programów telewizyjnych. Tym razem gościem kanału Rossija 1 był deputowany do rosyjskiej Dumy Państwowej, prywatnie przyjaciel Władimira Putina, Andrej Gurulow.

„Marsjańska pustynia”

Rosyjski polityk zagroził Ukrainie oraz krajom NATO użyciem wobec nich broni atomowej. Kpił także z potencjału Sojuszu Północnoatlantyckiego.

– Jeśli zamienimy Wyspy Brytyjskie w „marsjańską pustynię”, używając taktycznej broni nuklearnej, to dla kogo oni uruchomią artykuł 5? Dla nieistniejącego państwa, które zostało zamienione w „marsjańską pustynię”? – pytał na antenie Rossija 1 Gurulow.

– Zamarznie nie tylko ich dom, ale cały naród pogrąży się w chaosie, co zasadniczo oznacza jego śmierć – dodał. Gurulow stwierdził również, że ukraińska armia jest słaba kadrowo, bo… po jej stronie walczą „najemnicy z zagranicy”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe