Sensacja w Pałacu Buckingham. Wydało się, co królowa Elżbieta II myślała o Meghan Markle

Już w grudniu ukaże się książka „Elżbieta. Intymny portret”, która fanom Royalsów zdradzi zapewne sporo ciekawostek z Pałacu Buckingham. Autor książki, Gyles Brandreth, postanowił już teraz uchylić nieco rąbka tajemnicy nt. relacji, jakie łączyły członków rodziny królewskiej.
Królowa Elżbieta II Sensacja w Pałacu Buckingham. Wydało się, co królowa Elżbieta II myślała o Meghan Markle
Królowa Elżbieta II / fot. Terry Kearney/ Flickr.com / domena publiczna

Z informacji Gylesa Brandretha wynika, że bardzo szanowana królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II żywiła naprawdę pozytywne uczucia wobec często krytykowanej wybranki serca Harry’ego, Meghan Markle. Miała jednak pewną uwagę…

Co królowa Elżbieta II myślała nt. związku Meghan i Harry’ego?

Choć tak naprawdę nikt do końca nie wie, jakie relacje łączą członków rodziny królewskiej, to raz na jakiś czas do opinii publicznej docierają pewne smaczki zza kulis, które mogą rzucić pewne światło na domysły mediów. W książce, która ukaże się już w grudniu, pisarz Gyles Brandreth zdradził, jak nieżyjąca już królowa Elżbieta II zareagowała na związek księcia Harry’ego z Meghan Markle.

Elżbieta II miała polubić Meghan Markle już podczas ich pierwszego spotkania. Choć pochwalała wybór wnuka, to miała jedną, istotną uwagę

– głosi publikacja. Otóż monarchini uważała, że Harry jest w Meghan… „nieco zbyt mocno zakochany”. 

Co ciekawe, opinia ta jest zbieżna ze zdaniem wielu komentatorów, którzy od lat analizują zachowanie członków rodziny królewskiej. Opinie, że Meghan raczej dominuje nad swoim partnerem, pojawiały się dosyć często, choćby na okładce magazynu „Time” z ubiegłego roku, gdzie na pierwszym planie widzimy Meghan Markle. Wybranka księcia Harry’ego stoi na zdjęciu w wyzywającej pozie, stojąc w rozkroku, a za nią ukrywa się jej mąż.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności Wiadomości
Były premier Kazimierz M. skazany na pół roku ograniczenia wolności

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy wydał wyrok nakazowy wobec byłego premiera Kazimierza M., uznając go winnym uchylania się od obowiązku alimentacyjnego wobec byłej żony Izabeli. Sąd skazał ekspolityka na pół roku ograniczenia wolności i na wykonywanie prac społecznych - podało tvp.info.

„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji Wiadomości
„Oburzające”. Andrzej Duda mocno nt. Rosji

– Trudno o coś bardziej oburzającego niż twierdzenie w demokratycznym kraju, że Rosja ma prawo do obrony strefy wpływów. Jeżeli ludzie demokratycznie wybierają NATO czy sojusz z USA, to znaczy, że tego chcą – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas debaty w trakcie wizyty w Rydze.

Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów Wiadomości
Katargate. PE zdecydował ws. immunitetów europosłów

Parlament Europejski opowiedział się w czwartek w głosowaniu za uchyleniem immunitetu poselskiego Belgowi Marcowi Tarabelli i Włochowi Andrei Cozzolino, którzy są zamieszani w skandal korupcyjny.

Jest nowy lider oglądalności stacji telewizyjnych. Duże zaskoczenie Wiadomości
Jest nowy lider oglądalności stacji telewizyjnych. Duże zaskoczenie

Jak podaje portal Wirtualne Media, poznaliśmy nowego lidera oglądalności rynku telewizyjnego wśród wszystkich widzów w styczniu 2023 roku. Z czwartego na pierwsze miejsce awansowała TVP2.

„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku Wiadomości
„Notowania PiS-u wzrosły”. Senator opozycji mocno o Tusku

Senator Michał Kamiński krytycznie odniósł się do decyzji opozycji w sprawie głosowania nad nowelizacją ustawy o Sądzie Najwyższym.

Zbigniew Kuźmiuk: We Francji wiek emerytalny o 2 lata w górę wywołał bunt. W Polsce PO chce go podnieść o 7 lat Wiadomości
Zbigniew Kuźmiuk: We Francji wiek emerytalny o 2 lata w górę wywołał bunt. W Polsce PO chce go podnieść o 7 lat

W styczniu i w lutym we Francji były i będą organizowane przez centrale związkowe protesty związane z proponowaną przez rząd ustawą o podniesieniu wieku emerytalnego z 62 do 64 lat, czyli o 2 lata. Jak będzie w Polsce, kiedy PO chce wiek emerytalny podnieść o 7 lat?

Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny” Wiadomości
Niemiecki dziennik: „Rosja może być nie tylko militarnym, ale i politycznym zwycięzcą wojny”

Sytuacja na Ukrainie ma być coraz gorsza. Na dodatek dotychczasowe wsparcie, które Ukraina otrzymała od Zachodu, jest zbyt małe, aby Kijów mógł ostatecznie wyjść zwycięsko z konfrontacji z Rosją – poinformował niemiecki dziennik „Die Welt”.

ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy Wiadomości
ISW: Rosjanie szykują decydującą ofensywę na wschodzie Ukrainy

Wojska rosyjskie najprawdopodobniej szykują się do decydującej operacji ofensywnej w obwodach donieckim i ługańskim na wschodzie Ukrainy w lutym i/lub w marcu – ocenia Instytut Studiów nad Wojną (ISW) w swoim najnowszym raporcie.

Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” Wiadomości
Powstaje nowa partia. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał”

Jak donosi Wirtualna Polska, Porozumienie i Agrounia rejestrują nową partię i planują wystartować pod wspólnym szyldem w nadchodzących wyborach parlamentarnych. „Takiego sojuszu nikt się nie spodziewał” – komentuje autor publikacji red. Patryk Michalski.

Wielka inwestycja PZPN? „Kadra narodowa potrzebuje wyższych standardów” Wiadomości
Wielka inwestycja PZPN? „Kadra narodowa potrzebuje wyższych standardów”

Z informacji mediów wynika, że Polski Związek Piłki Nożnej ma w planach budowę ośrodka szkoleniowego dla kadry narodowej.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe