"Kto komu kradnie?" Awantura aktywistka Maja Staśko vs. Kanał Sportowy

A jeszcze bardziej nie lubi go od czasu sławnego wywiadu Krzysztofa Stanowskiego z lewicowym aktywistą i publicystą Krytyki Politycznej Jasiem Kapelą, który, mówiąc bardzo oględnie, nie wypadł w wywiadzie dobrze. Program, w którym Jaś Kapela, mówiąc bardzo oględnie, nie wypadł dobrze nosi nazwę "Hejt Park"
Aktywistka Maja Staśko ogłosiła, że będzie prowadziła program "Love Park". Problem w tym, że nadawanie takiego programu ogłosił jeszcze w zeszłym roku Michał Pol dziennikarz Kanału Sportowego.
- Dlaczego Kanał Sportowy kradnie mi nazwę? Rozumiem, że wstyd im za hejt, który rozpowszechniają, ale wystarczy przeprosić zamiast zabierać mi nazwę
- oburza się Maja Staśko
- Kto komu kradnie? Może zechcesz spojrzeć na datę tweeta i grafiki? Wstyd, Maju. Wystarczy przeprosić :)
- odpowiada Michał Pol
Ostatecznie Maja Staśko przeprosiła
Wstyd to zachwalać bubel @viaplaysportpl bo koledzy tam pracują. Wstyd panie Michale. Wystarczy przeprosić.
— Roman (@Roman96023658) August 13, 2021