REKLAMA

"Grodzki to jest nikt". Szokujące słowa dziennikarki Newsweeka

- Najważniejsze już padło. "Oddam mandat i wejdzie ktoś z PSLu". Na Nowogrodzką dotarło? Czy pan Mejza ma powtórzyć? - skomentowała dzisiejszą konferencję prasową Łukasza Mejzy dziennikarka Newsweeka Dominika Długosz.
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki
Marszałek Senatu Tomasz Grodzki / Screen YouTube Rzeczpospolita

- Mejza Mejzą a co tam u Grodzkiego? Jak długo będzie chował się za immunitetem?

- zapytał jeden z internautów

- Boże jakie to prymitywne jest. Mejza proszę pana rządzi a Grodzki to jest nikt. Czy to jest w miarę jasne?

- stwierdziła ku ogólnemu zaskoczeniu Dominika Długosz

 

Sprawa Mejzy

Według mediów firma Łukasza Mejzy miała się specjalizować w kosztownym leczeniu nowatorskimi metodami chorych m.in. na raka, Alzheimera, Parkinsona. Terapie te uznawane są jednak za niesprawdzone i niebezpieczne.

Mateusz Morawiecki zapowiedział przeanalizowanie sytuacji a kwestia miała też być przedmiotem dyskusji podczas spotkania klubu parlamentarnego PiS, choć posłowie partii zaprzeczali takim informacjom

Mejza zasiada w Sejmie od marca tego roku, kiedy objął mandat po zmarłej posłance KP-PSL Jolancie Fedak. Po wejściu do Sejmu Mejza nie przystąpił do klubu Koalicji Polskiej-PSL i pozostał niezrzeszony. Wiceministrem sportu jest od października, z rekomendacji Partii Republikańskiej.

 

Licznik Grodzkiego

W sprawie Tomasza grodzkiego toczy się śledztwo ws. ew. korupcji. Obywatele czekają na zniesienie/ rezygnację z immunitetu Marszałka Senatu od 262 dni wg. tzw. "Licznika Grodzkiego" Niezależnej.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura