„Bayern Monachium zaakceptował decyzję Lewandowskiego”. Sensacyjne doniesienia

Według informacji, jakie podał „Bild”, Robert Lewandowski poinformował już szefostwo Bayernu Monachium o tym, że nie chce przedłużyć kontraktu. Niemieckie media donoszą, że „Bayern Monachium zaakceptował decyzję Lewandowskiego”.
 „Bayern Monachium zaakceptował decyzję Lewandowskiego”. Sensacyjne doniesienia
/ Robert Lewandowski / Wikipedia - Sven Mandel / CC BY-SA 4.0

Jak informuje Maciej Iwański, dziennikarz TVP Sport, „Robert Lewandowski po otrzymaniu oferty przedłużenia umowy od aktualnego klubu nie jest nią zainteresowany”.

Według niemieckich mediów Robert Lewandowski poinformował już Bayern Monachium, że nie przedłuży kontraktu. Umowa polskiego piłkarza z bawarskim klubem wygasa w czerwcu 2023 roku, ale nie jest wykluczone, że zostanie on sprzedany w najbliższym okienku transferowym.

Bayern Monachium akceptuje decyzję

Hiszpański dziennik „Sport” donosi, że Bayern Monachium zaakceptował decyzję Lewandowskiego i nie będzie trzymał Polaka w swoich szeregach na siłę. Od kilku tygodni nasilają się spekulacje ws. letniego transferu Lewandowskiego do Barcelony. 

Za Lewandowskiego FC Barcelona będzie musiała zapłacić 40 milionów euro. Kwota ta nie ma już podlegać jakimkolwiek negocjacjom. 

Według wcześniejszych informacji „Kickera” Barcelona jest skłonna zaproponować Polakowi trzyletnią umowę.

Dwukrotnie wybrany na najlepszego piłkarza świata blisko 34-letni Polak w Bayernie gra od 2014 roku. Rozegrał w tym klubie 373 spotkania i zdobył w nich 343 gole. W sezonie 2019/2020 cieszył się z triumfu w Lidze Mistrzów, a mistrzostwo Niemiec świętował z Bayernem w ośmiu ostatnich sezonach. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe