Artur Barciś zareagował na słowa Anny Wendzikowskiej. Gwiazdor „Rancza” opublikował zdjęcie

– Nigdy nie uważałam, żeby był szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym – powiedziała niedawno dziennikarka Anna Wendzikowska, co wywołało burzę w sieci. Do jej wypowiedzi odniósł się znany aktor filmowy i teatralny Artur Barciś.
 Artur Barciś zareagował na słowa Anny Wendzikowskiej. Gwiazdor „Rancza” opublikował zdjęcie
/ fot. YouTube / Jastrzab Post / Newonce

Od piątku w polskich kinach można oglądać „Top Gun: Maverick”, sequel hitu z 1986 r. W głównej roli ponownie zagrał Tom Cruise. Goszcząc w „Dzień Dobry TVN”, Anna Wendzikowska pozwoliła sobie na komentarz odnośnie do wyglądu Toma Cruise'a.

„Trudno mówić, że jest przystojny”

Celebrytka oznajmiła, że nie uważa gwiazdora za szczególnie przystojnego przez jego wzrost. Aktor mierzy 170 cm.

ZOBACZ WIDEO: Mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu, nie może być przystojny? Konsternacja na antenie TVN

Nigdy nie uważałam, żeby był szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma metr siedemdziesiąt wzrostu, no trudno o nim mówić, że jest mężczyzną przystojnym. Wolę jednak typ Hugh Jackmana, takiego postawnego mężczyzny. Dla mnie Tom Cruise z tą zawsze o głowę wyższą partnerką jakoś tak mnie nie przekonuje do tej swojej męskości – stwierdziła na antenie Wendzikowska.

Gwiazdor „Rancza” reaguje

Do słów dziennikarki postanowił odnieść się w mediach społecznościowych aktor znany z kultowych polskich seriali, takich jak m.in. „Miodowe Lata” czy „Ranczo”, Artur Barciś. Artysta umieścił na swoim Facebooku zdjęcie z ironicznym komentarzem: „No i wyszło na to, że ze swoim 167 cm wzrostem nie jestem przystojny! Załamałem się”.

Wpis aktora spotkał się z ogromnym odzewem internautów, którzy skrytykowali słowa Anny Wendzikowskiej.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe