[WIDEO] „Jesteś liderem, przypominam”. Zaskakująca sytuacja przed konferencją Lewicy

Do sieci trafiło nagranie przed jedną z ostatnich konferencji prasowych Lewicy. Mikrofony uchwyciły rozmowę Pauliny Piechny i Roberta Biedronia.
 [WIDEO] „Jesteś liderem, przypominam”. Zaskakująca sytuacja przed konferencją Lewicy
/ twitter.com screen.

Były poseł Marek Jakubiak za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieścił wpis, w którym udostępnił nagranie, które pochodziło z jednej z ostatnich konferencji prasowych Lewicy. Internauci i polityk zwrócili przede wszystkim uwagę na treść rozmowy między politykami lewicowej formacji.

Zaskakujące wypowiedzi lub zachowania polityków to już w zasadzie żadna nowość. Tak było między innymi przed jedną z konferencji Lewicy. Rozmowy polityków uchwyciły najprawdopodobniej rozstawione mikrofony należące do mediów biorących udział w spotkaniu.

Na samym początku nagrania Robert Biedroń postanowił zapytać Paulinę Piechnę o osoby, które także pojawią się na konferencji. W tej sytuacji najbardziej internautów mogła ująć reakcja polityka, który po usłyszeniu nazwisk swoich partyjnych przyjaciół stwierdził: – Jezu, tyle ludzi… To ja nie muszę gadać.

– Nie, nic nie poradzę, nie – zaczęła polityk Lewicy. – Już tak zostanie. Stój tu – poleciła. Biedroń jednak wciąż wstrzymywał się od wzięcia udziału w konferencji. – Jesteś liderem, przypominam – dodała.

Biedroniowi dodał od siebie także Czarzasty. – Dowiedziałeś się wreszcie, że jesteś liderem? – zażartował.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe