„Fundacja Maty szuka jeleni”. Fani nie odnieśli się ze zrozumieniem do nowego pomysłu syna Matczaka

Działalność Fundacji 420, której celem jest promowanie idei depenalizacji konopi w Polsce jest coraz mniej brana na poważnie – pisze w sobotę portal Glamrap.pl w artykule zatytułowanym „Fundacja Maty szuka jeleni, którym się nie płaci za pracę”. Ostatnia akcja fundacji, której założycielem jest „Mata” delikatnie mówiąc nie spotkała się z pozytywnym odbiorem.
 „Fundacja Maty szuka jeleni”. Fani nie odnieśli się ze zrozumieniem do nowego pomysłu syna Matczaka
/ fot. YT - SBM Label

Chodzi o ostatni wpis Fundacji 420 opublikowany w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że szuka wolontariuszy: „Masz ponad 18 lat i chcesz pomóc Fundacji 420? Zostań wolontariuszem na trasie Maty w twoim mieście. Wypełnij formularz dostępny w naszym stories, w którym zawrzesz wymagane informacje. W najbliższych dniach odezwiemy się do wybranych kandydatów”.

„W kontekście ostatnich wydarzeń i próby szukania przez SBM FFestiwal darmowej promocji u influencerów, słuchacze bardzo ostrożnie podeszli do kolejnej «darmowej» pracy na rzecz otoczenia warszawskiej wytwórni” – ocenia Glamrap.pl i publikuje kilka komentarzy, które znalazły się pod wpisem fundacji.

„Taki luźny pomysł mi przyszedł do głowy. Może normalna płaca za normalną pracę, a nie żerowanie na fanach?” – pyta jeden z użytkowników Instagrama.

„Najpierw SB z tymi debilnymi darmowymi zaproszeniami dla influ a teraz wy…. Zlitujcie się” – dodaje inny.

„Soldout to już widzę, że darmowej siły roboczej będzie jakkolwiek szukać” – czytamy.

Michał Matczak, znany szerzej jako „Mata”, założył w kwietniu Fundację 420, która ma zająć się promowaniem depenalizacji marihuany w Polsce.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe