Ukraińcy przeprowadzili ataki na rosyjskie składy broni. Do sieci trafiły zdjęcia

Media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których widać efekt serii ataków na rosyjskie składy broni. Ukraińcy zbombardowali je amerykańskimi HIMARS-ami, robiąc prawdziwe spustoszenie.
Ukraińcy przeprowadzili ataki na rosyjskie składy broni. Do sieci trafiły zdjęcia  Ukraińcy przeprowadzili ataki na rosyjskie składy broni. Do sieci trafiły zdjęcia
Ukraińcy przeprowadzili ataki na rosyjskie składy broni. Do sieci trafiły zdjęcia / Screen z Twittera

Nie tak dawno informowano o przeprowadzonych atakach Ukraińców na rosyjskie składy amunicji na terenach wschodniej Ukrainy. Były to następujące lokalizacje: Izjum, Nowa Kachowka, Melitopol, Donieck oraz obwód ługański.

Żołnierze ukraińscy wykorzystali podczas ataków amerykańskie systemy HIMARS. Dają one bardzo dobre rezultaty i wywołują wiele zamieszania u przeciwnika.

Media dodały, że w wyniku ostatniego ostrzału sił ukraińskich w Nowej Jachowce śmierć poniosło około 100 Rosjan. Wojska Putina zaliczają coraz większe straty i nie jest to jedyna lokalizacja, w jakiej daje się to odnotować.

Internet obiegły zdjęcia, również satelitarne ukazujące skalę strat po ataku na magazyn amunicji na obszarze Szachtarska.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe