[video] "Myślę sobie tak: włosy mi się nie układają, nic mi się nie udaje...". Schreiber zdradziła "genezę" założenia partii

Marianna Schreiber w rozmowie z Krzysztofem Stanowskim zdradziła, jak doszło do tego, że postanowiła założyć partię "Mam dość 2023". 
 [video]
/ screen YT

Marianna Schreiber to żona prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości, ministra w KPRM Łukasza Schreibera. Dużą popularność zapewnił jej występ w programie "Top Model" w telewizji TVN. Na fali swego rodzaju buntu, kobieta postanowiła założyć własną partię polityczną o nazwie Mam Dość 2023.

"Chciałabym być takim politykiem, który wychodzi do ludzi i z nimi rozmawia, a nie obiecuje i potem nie dotrzymuje słowa. Albo mówi o czymś, czego sam nie robi" – tłumaczyła.

Marianna Schreiber u Stanowskiego

W rozmowie z Krzysztofem Stanowskim w programie "Hejt Park" Marianna Schreiber zdradziła "genezę" powstania partii.

– Któregoś dnia wstaję, myślę sobie tak: włosy mi się nie układają, nic mi się nie udaje, nawet na patocelebrytkę nie zasługuję, mam tego dość. Wykasowałam "tego", zostało "mam dość" i postanowiłam założyć partię i pyk! Okazało się, że dużo osób chce w niej być – powiedziała niedawno upieczona "prezes" partii. Podkreśliła, że ludzie chcą przebywać z taką "zwykłą, normalną, prostą dziewczyną jak ja". 

– Która naprawdę wie co to znaczy nie mieć i prosić na chleb, i wie co to znaczy mieć na chleb i nie musieć na niego prosić. I fajnie, cieszę się, że z taką prostą dziewczyną jak ja, która uważała siebie za nic, jest ze mną tyle ludzi i mówią do mnie: "Dziękujemy, że pani założyła tą partię" – podkreślała Schreiber. 

Podczas programu Krzysztof Stanowski pozwolił sobie na złośliwości.

– Podstawiłem ci trampolinę. Jeśli wykorzystasz tę trampolinę znacząco, co najmniej 5 osób więcej na ciebie zagłosuje. Czyli sześć – zakpił Stanowski.

– O, super... ja bardzo marzę o tym, bo i tak mam dwa razy większe poparcie niż Nowoczesna, znaczy dwa razy takie – odparła Marianna Schreiber.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe