"Wszyscy zostali wyeliminowani". Szokujące słowa w rosyjskiej TV po ataku, w którym zginęła 4-latka [WIDEO]

W przeprowadzonym przez Rosjan ataku na Winnicę zginęła 4-letnia Liza. Rosja odniosła się do ataku na ukraińską Winnicę.
/ zrzut ekranu z Twittera

Czteroletnia Liza zginęła w czwartek w rosyjskim ataku rakietowym na Winnicę w środkowej Ukrainie, kiedy wracała z mamą z zajęć logopedycznych. Zaledwie dwie godziny wcześniej mama wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać uśmiechniętą dziewczynkę pchającą wózek. Ten sam, w którym później zginęła.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wstrząsające. Nagrała film ze spaceru z córeczką. Chwilę później spadły tam rakiety [WIDEO]

"Znałam tę dziewczynkę" 

Okazało się, że 4-latka była w grupie dzieci, które w 2021 r. wystąpiły w nagraniu Ołeny Zełenskiej, przygotowanym z okazji świąt Bożego Narodzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ: „Proszę, spójrzcie na nią żywą”. Przejmujące nagranie Ołeny Zełenskiej [WIDEO]

Tak w Rossija 1 mówią o ataku

Naczelna propagandzistka Kremla Olga Skabajewa powiedziała w Rossija 1, że Rosjanie zaatakowali Winnicę, ponieważ odbywało się tam spotkanie dowództwa ukraińskiej armii z zachodnimi dostawcami broni. 

- (...) Reżim kijowski próbował sprzedać to jako atak na ludność cywilną. Okazuje się, że w momencie nalotu w Domu Oficerów odbywało się spotkanie najwyższych urzędników Sił Powietrznych Ukrainy z zagranicznymi dostawcami broni, aby omówić plany i dostawy uzbrojenia dla ukraińskich sił. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali wyeliminowani

- przekonywała Skabajewa. 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe