[WIDEO] "Wszyscy patrzą jak zabijają". Dramatyczne nagranie z mamą zabitej przez Rosjan 4-latki

4-letnia Liza jest jednym z trojga dzieci, które zginęły 14 lipca w rosyjskim ataku rakietowym na centrum Winnicy. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie matki dziewczynki, która rozpacza po stracie dziecka.
 [WIDEO]
/ zrzut ekranu z Twittera

Czteroletnia Liza zginęła w czwartek w rosyjskim ataku rakietowym na Winnicę w środkowej Ukrainie, kiedy wracała z mamą z zajęć logopedycznych. Zaledwie dwie godziny wcześniej mama wrzuciła do sieci nagranie, na którym widać uśmiechniętą dziewczynkę pchającą wózek. Ten sam, w którym później zginęła.

CZYTAJ WIĘCEJ: Wstrząsające. Nagrała film ze spaceru z córeczką. Chwilę później spadły tam rakiety [WIDEO]

Tymczasem portal Nexta opublikował fragment wywiadu, który włoska telewizja Rai News 24 przeprowadziła z Iriną Dmitriewą, mamą 4-letniej Lizy zabitej w rosyjskim ataku w Winnicy. 

Świat patrzy na to wszystko i nas nie broni, ile razy prosiliśmy żeby zamknęli niebo, a wszyscy po prostu patrzą jak zabijają Ukrainę, nasze dzieci, naszych żołnierzy, naszych ludzi. Trzeba obronić ludzi przed tym tyranem bo inaczej pójdzie dalej

– mówi zrozpaczona Ukrainka. 

CZYTAJ TAKŻE: "Wszyscy zostali wyeliminowani". Szokujące słowa w rosyjskiej TV po ataku, w którym zginęła 4-latka [WIDEO] 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe