Rosjanie oskarżyli Polaków o pobicie w tureckim hotelu. Jest reakcja dyrekcji ośrodka

W Hotelu Quattro Beach Spa and Resort w tureckim mieście Alanya miało dojść do bójki, której uczestnikami mieli być Polacy oraz Rosjanie. Do tej sytuacji miało dojść w połowie bieżącego miesiąca. Osoby reprezentujące hotel na pytania skierowane przez serwis "Onet" potwierdziły, że doszło do konfrontacji między Polakami i Rosjanami, lecz nie z pobudek politycznych.
 Rosjanie oskarżyli Polaków o pobicie w tureckim hotelu. Jest reakcja dyrekcji ośrodka
/ pixabay.com

Turecki ośrodek miał także poinformować portal, że ma zamiar pozwać rosyjski serwis informacyjny, który miał podać nieprawdziwe wiadomości na temat tego zdarzenia.

Bójka Polaków z Rosjanami w tureckim hotelu

Na samym początku nic miało nie wskazywać na możliwość wybuchu nieporozumienia między Polakami i Rosjanami. Czwórka naszych rodaków miała zaprosić do stolika parę Rosjan i rozmawiać. Jednak w pewnym momencie doszło do nieporozumienia i rękoczynów. Z przekazu propagandowego kanału "Rybar" na Telegramie, po stronie Polaków mieli stanąć pracownicy hotelu i mimo "krzyków i próśb pary, która na własną rękę próbowała przerwać bójkę".

Pytanie na ten temat wysłał do hotelu portal Onet, który otrzymał odpowiedź, z której wynika, że obie strony były winne bójki.

„Winne są obie strony, były dostatecznie pijane i po prostu źle się zrozumiały. Obsługa hotelu nie stała z boku, jak piszą media, ponieważ bar, w którym znajdowali się goście, został zamknięty o północy, a bójka miała miejsce o godz. 2.30” – czytamy w odpowiedzi.

Pracownicy hotelu zareagowali w tej sytuacji natychmiast. Obie strony miały otrzymać od dyrekcji stanowczy warunek dotyczący pozostania na terenie obiektu.

„Dyrektor zezwolił im na kontynuowanie pobytu w hotelu, pod warunkiem że nie będą nawet patrzeć w swoim kierunku”.

Z relacji tureckiego hotelu wynika, że wiadomości na ten temat w rosyjskich mediach są nieprawdziwe. „Ze względu na kłamstwa, jakie zostały napisane w rosyjskich mediach, przygotowywane są dokumenty do złożenia pozwu przeciwko portalowi, który opublikował te informacje”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe