„Absolutny chłam”. Aleksander Kwaśniewski opuścił kino przed końcem seansu

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski przyznał, że czasami zdarza mu się opuścić kino przed końcem seansu. Szczególnie jeżeli film nie spełnia jego oczekiwań. Tak stało się również i tym razem.
Aleksander Kwaśniewski „Absolutny chłam”. Aleksander Kwaśniewski opuścił kino przed końcem seansu
Aleksander Kwaśniewski / CC BY 2.0, Piotr Drabik

Kwaśniewski opowiedział o tym, jak zawiodła go głośna polska produkcja.

– Kiedyś myślałem, że trzeba wysiedzieć do końca seansu, bo przecież zapłaciłem za bilet i nie wypada inaczej. Teraz nie mam takich obiekcji – powiedział Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z dziennikarką serwisu NaTemat.pl.

Polityk w mocnych słowach podsumował film „Gierek”, który poświęcono życiu słynnego I sekretarza KC PZPR. Produkcja, w której główną rolę grał Michał Koterski, wyjątkowo nie przypadła do gustu byłemu prezydentowi, który określił ją „absolutnym chłamem”.

– Kiedyś myślałem, że trzeba wysiedzieć do końca seansu, bo przecież zapłaciłem za bilet i nie wypada inaczej. Teraz nie mam takich obiekcji. Pewnie wynika to z wieku – czasu mam coraz mniej – dodał zawiedziony Kwaśniewski.

– To po prostu zły film, nieadekwatny do epoki historycznej, którą miał przedstawiać. Przecież ja te czasy znam. Po prostu czułem ból, jak to oglądałem – wyjaśniał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe