Odlot Lisa na Twitterze. „Kaczyński zatruł relacje z Niemcami, a potem jego ludzie zatruli samą Odrę”

Tomasz Lis jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Ostatnio poruszył temat zakażonej Odry i przy okazji zaatakował PiS. „Stalin sprawił, że Odra stała się częścią granicy z Niemcami. Gomułka sprawił, że Niemcy tę granicę uznali, a Mazowiecki, że to potwierdzili. Kaczyński zatruł relacje z Niemcami, a potem jego ludzie zatruli samą Odrę. Tylko PiS” – stwierdził.
Tomasz Lis Odlot Lisa na Twitterze. „Kaczyński zatruł relacje z Niemcami, a potem jego ludzie zatruli samą Odrę”
Tomasz Lis / Screen z kanału YouTube / Lustro

Tomasz Lis odszedł po dziesięciu latach z redakcji „Newsweeka”, a jego obowiązki pełni teraz Tomasz Sekielski. Wokół dziennikarza rozpętała się burza, ponieważ nie brakowało doniesień o tym, że dopuszczał się on mobbingu w pracy.

Tomasz Lis zaprzeczył wszelkim oskarżeniom, jakie padły pod jego adresem.

„To zestaw półprawd, rozdmuchanych i poprzekręcanych. Jest to oparte na wyznaniach dwóch osób, które według mnie zasadnie usunąłem z redakcji. Dziś zrobiłbym to samo” – pisał dziennikarz. 

Tomasz Lis o zakażonej Odrze

Tomasza Lisa obserwuje na Twitterze ponad milion użytkowników. Tym razem skomentował on temat katastrofy ekologicznej w Odrze, obarczając całą odpowiedzialnością polityków PiS.

„Wyznaczyli nagrodę za informację o tym, kto zatruł Odrę, żeby ukryć, że od początku wiedzieli, kto zatruł i że wiedząc o zatruciu, nic nie robili. To nie nagroda, tylko nagOdra” – podkreśla dziennikarz.

Niektórzy internauci zaczęli obawiać się o stan psychiczny byłego naczelnego „Newsweeka”, pytając, „czy to już psychoza?”.

„Odra to mniejszy z problemów, bo już siódmy rok Polskę niszczy nowotwór” – dodaje Lis.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe