„Panie pośle, pan to na poważnie?” Klarenbach wybuchł śmiechem po odpowiedzi posła z Lewicy [WIDEO]

Adrian Klarenbach w programie „Minęła 9” zaregował śmiechem na wypowiedź posła Lewicy Andrzeja Szejny zaraz po pytaniu dotyczącym nagrania Krzysztofa Śmiszka zamieszczonym na Twitterze.
 „Panie pośle, pan to na poważnie?” Klarenbach wybuchł śmiechem po odpowiedzi posła z Lewicy [WIDEO]
/ twitter.com/zrzut ekranu

Adrian Klarenbach i Andrzej Szejna w TVP Info o nagraniu Śmiszka

Krzysztof Śmiszek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że wystąpił do Komisji Europejskiej o interwencję w sprawie skażenia Odry.

– Mamy do czynienia z bezprecedensową katastrofą ekologiczną na rzece Odrze. Polski rząd nie radzi sobie ani z zapobieganiem tego typu katastrof, ani z informowaniem polskiego społeczeństwa, jaka jest prawda. Dlatego wystąpiłem do Komisji Europejskiej, aby dostarczyła swoich ekspertów, ale przede wszystkim przeprowadziła własne dochodzenie – mówił na nagraniu Śmiszek.

– Apeluję o to, aby Komisja Europejska stworzyła panel ekspertów, którzy przeprowadzą śledztwo w tej sprawie. Nie możemy ufać polskiemu rządowi, bo Polski rząd ukrywa prawdę przed Polakami. Komisja Europejska musi zbadać sprawę katastrofy ekologicznej na rzece Odrze – powiedział poseł Krzysztof Śmiszek z Lewicy w nagraniu opublikowanym za pośrednictwem jego konta na Twitterze.

O nagranie na antenie Telewizji Polskiej pytał Andrzeja Szejnę z Lewicy Adrian Klarenbach.

– To jest według mnie bardzo dobry pomysł, ponieważ mógłby on oznaczać wykorzystanie środków europejskich… – powiedział poseł Lewicy, co wywołało śmiech i kolejne pytanie ze strony prowadzącego program.

– Panie pośle, pan to na poważnie? – zapytał Klarenbach.

– Oczywiście, traktuję to na poważnie – stwierdził polityk.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe