Patrycja Markowska przekazała smutne informacje. Chodzi o jej ojca

Patrycja Markowska w rozmowie z Pudelkiem poruszyła temat Grzegorza Markowskiego. Ze smutkiem przyznała, że niebawem wystąpi z nim na scenie, ale będzie to jeden z jego ostatnich koncertów.
 Patrycja Markowska przekazała smutne informacje. Chodzi o jej ojca
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / Patrycja Markowska

Za kilka dni Patrycja wystąpi na scenie u boku ojca, Grzegorza Markowskiego. Ze smutkiem przyznała, że będzie to jeden z ostatnich występów artysty na scenie, choć ma zamiar namawiać go jeszcze na wspólne śpiewanie przed publicznością. Przy okazji opowiedziała również, jak współpracuje się z najbliższą dla niej osobą.

„Myślę, że to jeden z ostatnich występów”

– Próby z nim są bardzo szybkie. Myślę, że to jeden z ostatnich występów taty. Będę go cały czas namawiać i mam nadzieję, że czasami będzie się zgadzał 

– zaznaczyła w rozmowie z portalem.

To nie pierwszy raz, kiedy córka Markowskiego donosi o końcu jego kariery. W lipcu udzieliła wywiadu magazynowi „Co za tydzień”.

W rozmowie wyjawiła, że Grzegorz Markowski niechętnie podchodzi do występów na scenie. Mimo to stara się go motywować. Chce, by pozostawał aktywny. 

– Teraz wygląda to tak, że tata nie chce już za bardzo w ogóle śpiewać. Naprawdę uwierzcie mi, że to jest moje wyciąganie go, dzwonienie: „Tata, a może jednak?” i czasem daje się namówić

– mówiła wówczas artystka.

Grzegorz Markowski to polski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Wokalista i frontman zespołu Perfect. Uznawany za jednego z najważniejszych i najpopularniejszych polskich muzyków rockowych. Wykonawca takich przebojów jak „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Niewiele ci mogę dać”, „Ale wkoło jest wesoło” czy „Chcemy być sobą”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe