Skandal z udziałem premier Finlandii. Jest ciąg dalszy [WIDEO]

Premier Finlandii Sanna Marin trafiła na czołówki mediów po tym, jak do mediów wyciekło nagranie z jej imprezowania. W sprawie pojawiają się nowe wątki.
 Skandal z udziałem premier Finlandii. Jest ciąg dalszy [WIDEO]
/ zrzut ekranu z Twittera

W środę do mediów społecznościowych wyciekło nagranie z imprezy, na której – jak wynika z nagrania – świetnie bawiła się młoda premier Sanna Marin. Na szefową fińskiego rządu spadła duża krytyka. Zdaniem niektórych komentatorów zachowanie premier jest nieodpowiedzialne i nie powinno mieć miejsca wobec kryzysu, z jakim mierzy się nie tylko Finlandia, ale także cała Europa.

CZYTAJ WIĘCEJ: [wideo] Burza wokół premier Finlandii Sanny Marin. Wyciekło nagranie z jej imprezowania

Jest ciąg dalszy

Gdy portal Iltalehti nagłośnił całą sprawę, pojawiły się oburzone głosy z obozu opozycji. Mikko Kärnä, poseł Partii Centrum, wezwał Marin za pośrednictwem Twittera do poddania się testowi na obecność narkotyków.

Z kolei według partyjnego kolegi premier Finlandii Anttiego Lindtmana Marin powinna podać się takiemu testowi, by rozwiać wszelkie niejasności.

Choćby ze względu na debatę publiczną byłoby rozsądne, aby premier Sanna Marin poddała się dobrowolnemu testowi na obecność narkotyków, którego wyniki zostałyby upublicznione przez niezależny organ

– zaapelował Karna. 

 

 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe