Media: Miedwiediew przekazał, kto będzie następcą Putina. „Wkrótce przejdzie na emeryturę”

Wkrótce Putin przejdzie na emeryturę – miał stwierdzić podczas rozmów za zamkniętymi drzwiami z przywódcami DRL i ŁRL były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew.
 Dmitrij Miedwiediew / fot. Wikipedia / CC BY SA 4.0 / Government.ru Media: Miedwiediew przekazał, kto będzie następcą Putina. „Wkrótce przejdzie na emeryturę”
Dmitrij Miedwiediew / fot. Wikipedia / CC BY SA 4.0 / Government.ru

Jak przekazuje ukraiński „Kanał 24”, powołując się na źródła w wywiadzie, były prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew spotkał się z przywódcami tzw. separatystycznych DRL i ŁRL. Mieli oni wysłuchać obietnic rosyjskiego polityka dotyczących „znacznych inwestycji” na tych terenach.

W trakcie spotkania za zamkniętymi drzwiami Miedwiediew miał wyrazić niezadowolenie ze słów przywódcy ŁRL, który stwierdził, że „Rosjanie nie odbudują niedawno zdobytych miast”. Były prezydent miał przekazać, że na miejscu działają już rosyjskie służby, które będą zajmować się usuwaniem z kierownictwa separatystów wszystkich kolaborantów.

CZYTAJ TAKŻE: Dmitrij Miedwiediew próbował popełnić samobójstwo?

Później Miedwiediew miał powiedzieć, że „wkrótce Putin przejdzie na emeryturę, a on [Miedwiediew] jest jego następcą”.

Jak twierdzi „Kanał 24”, Miedwiediew przybył do Donbasu, aby zrozumieć, czy może zaufać liderowi DRL Denysowi Puszylinowi i liderowi ŁRL Leonidowi Pasiecznikowi.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe