Robert Lewandowski okradziony w Barcelonie! „Ruszył w pościg za złodziejami”

Robert Lewandowski został okradziony przed bramą do centrum treningowego FC Barcelony – poinformował kataloński „Sport”.
 Robert Lewandowski okradziony w Barcelonie! „Ruszył w pościg za złodziejami”
/ fot. YouTube / FC Barcelona

Jak informują katalońskie media, do zdarzenia doszło, kiedy Robert Lewandowski jechał do ośrodka treningowego. Wówczas, w pobliżu budynku, czekało na niego co najmniej kilku fanów FC Barcelony. Polak otworzył szybę i szybko rozdawał im autografy.

Wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie dwaj mężczyźni, będący obok samochodu Lewandowskiego, szybko wykorzystali nieuwagę polskiego napastnika, otworzyli drzwi od strony pasażera i ukradli znajdujące się w środku rzeczy. Hiszpańskie portale podają jednak różne wersje – niektóre piszą o zabraniu przez złodziei zegarka oraz telefonu komórkowego, inni dziennikarze natomiast sugerują, że był to tylko zegarek.

Lewandowski miał ruszyć w pościg za złodziejami, ale stracił ich z oczu. Następnie Polak zadzwonił do szefa bezpieczeństwa w FC Barcelonie. „Sport Catalunya” podał, że niedługo później zatrzymano mężczyzn, którzy przyznali się do przestępstwa i policjantom udało się odzyskać skradziony zegarek o wartości 70 tys. euro.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe