[wideo] Wstrząsające. Grupa nieletnich napadła 70-letnią kobietę przed jej blokiem. Najmłodszy sprawca ma 11 lat

Amerykańska telewizja ABC7 wyemitowała wstrząsający reportaż o brutalnym napadzie gangu nastolatków na 70-letnią kobietą, do jakiego miało dojść przed jej blokiem. Ofiara miała odmówić oddania nastolatkom telefonu, więc została brutalnie pobita. Aresztowani sprawcy mają od 11 do 18 lat.
 [wideo] Wstrząsające. Grupa nieletnich napadła 70-letnią kobietę przed jej blokiem. Najmłodszy sprawca ma 11 lat
/ screen YT

Gang złożony z nastolatków, a właściwie z dzieci (najmłodsze miało 11 lat, pozostali po 13, 14, a najstarszy 18), dokonał brutalnego napadu rabunkowego na seniorkę przy San Francisco Street. Jak ustalono, ofiara była całkowicie przypadkowa - bandyci wybrali kogoś, kto wydawał im się słaby i bezradny. 

W rozmowie z telewizją ABC7 kobieta opowiedziała, że było to jej pierwsze wyjście na zewnątrz od rozpoczęcia pandemii koronawirusa. 

"Ledwo wyszła z klatki schodowej, gdy zaczepiło ją pięciu chłopaków w kapturach. "Pytali mnie, która jest godzina" - opowiada kobieta ze szpitalnego łóżka dla telewizji ABC7. Odpowiedziała im, a wtedy oni zaczęli wkładać jej ręce do kieszeni, szukając czegoś cennego (...) Bandyci żądali jej telefonu, ona odmówiła. Zdołała dobiec do windy, jednak złodzieje pobiegli za nią. Przewrócili ją na ziemię i kopali po głowie. Potem śledzili ofiarę po blokowych korytarzach i nadal ją bili" - opisuje za amerykańskimi mediami wstrząsające zdarzenie "Super Express".

Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale jest cała obolała i parę tygodni potrwa, zanim jej ciało dojdzie do siebie. Nagranie z osiedlowego monitoringu pozwoliło na uchwycenie sprawców i zostało przekazane mediom.


 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe