To nie koniec burzy wokół fińskiej premier? Marin przyznaje, że zdjęć i nagrań może być więcej

Premier Finlandii Sanna Marin podczas konferencji prasowej przyznała, że mogą pojawić się kolejne zdjęcia z nią pod wpływem alkoholu, ponieważ niedawno bawiła się wraz z grupą znajomych na jednym z festiwali.
 To nie koniec burzy wokół fińskiej premier? Marin przyznaje, że zdjęć i nagrań może być więcej
/ fot. YouTube / The Guardian

Fińska polityk podczas środowej konferencji prasowej w Lahti podkreśliła, że przez cały czas rzetelnie pełni obowiązki szefa rządu. Dodała, że jest zmęczona zainteresowaniem oraz dyskusjami na temat tego, co robiła poza godzinami pracy.

Gazeta „Iltalehti” twierdzi, że Marin nie wyklucza, że niebawem światło dzienne ujrzą kolejne zdjęcia premier pod wpływem alkoholu.

Na przykład byłam też na festiwalu Flow w piątek i sobotę i spędzałam tam czas z przyjaciółmi. Nie wiem, czy nie ma nagrania, jak się tam bawię – przekazała.

Burza po wycieku nagrań

Przypomnijmy, że w ubiegłą środę do sieci wyciekły nagrania Marin, która tańczyła na prywatnej imprezie wraz z grupą osób. Na szefową fińskiego rządu spadła duża krytyka. Zdaniem niektórych komentatorów zachowanie premier jest nieodpowiedzialne i nie powinno mieć miejsca wobec kryzysu, z jakim mierzy się nie tylko Finlandia, ale także cała Europa.

ZOBACZ WIDEO: Burza wokół premier Finlandii Sanny Marin. Wyciekło nagranie z jej imprezowania


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe