Podręcznik prof. Roszkowskiego do kupienia w 3500 placówkach Poczty Polskiej! Wiadomo, od kiedy

„Dbajmy o rzetelną wiedzę młodych Polaków, brońmy przed manipulacjami wrogów Polski” – napisał na Twitterze szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki.
 Podręcznik prof. Roszkowskiego do kupienia w 3500 placówkach Poczty Polskiej! Wiadomo, od kiedy
/ Podręcznik "Historia i Teraźniejszość" / Cezary Krysztopa

Od 1 września tego roku, czyli od początku nowego roku szkolnego, przedmiot historia i teraźniejszość zastąpi wiedzę o społeczeństwie (WOS) w pierwszych klasach liceów i techników. Na razie jedynym podręcznikiem dopuszczonym do nauczania HiT jest pozycja autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego.

CZYTAJ TAKŻE: Nieprawdopodobna histeria wokół podręcznika prof. Roszkowskiego. Opublikował, jak strzela do książki

Treści zawarte w podręczniku wzbudzają kontrowersje i są przedmiotem krytyki ze strony niektórych komentatorów i polityków opozycji. Atak odbywa się pod pretekstem półprawd i manipulacji. Rzekomej „promocji pedofilii” w podręczniku, co w istocie jest opisem flirtu z pedofilią jednego z wiodących lewicowych polityków niemieckich i liberalnego „autorytetu” Daniela Cohn-Bendita czy rzekomego „ataku na dzieci z in vitro” w istocie traktującego o konsekwencjach odrywania rodzicielstwa od naturalnej miłości rodzicielskiej.

Podręcznik do kupienia w placówkach Poczty Polskiej

Jak przekazał polityk PiS Ryszard Terlecki, od środy, 31 sierpnia, podręcznik prof. Wojciecha Roszkowskiego będzie dostępny do kupienia w placówkach Poczty Polskiej.

CZYTAJ TAKŻE: Polacy wysłali jasny sygnał Tuskowi. Ten sondaż nie pozostawia złudzeń

„«Historia i teraźniejszość», podręcznik szkolny prof. Wojciecha Roszkowskiego od jutra do kupienia w 3500 placówkach Poczty Polskiej. Dbajmy o rzetelną wiedzę młodych Polaków, brońmy przed manipulacjami wrogów Polski” – napisał na Twitterze.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe