"Nie ma zgody na krzywdzenie dzieci". Poseł Kowalski mocno odpowiada dziennikarzowi TVN24

"Nie ma zgody na krzywdzenie dzieci w imię niebezpiecznej tęczowej ideologii czy pomysły koalicji PO-TVN" - mówił poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski odpowiadając tym samym na apel dziennikarza TVN24 Piotra Jaconia. 
Poseł Janusz Kowalski
Poseł Janusz Kowalski / Screen z kanału YouTube / Forum Media2

 

"Nigdy w Polsce nie będzie zgody na małżeństwa homoseksualistów i adopcję dzieci przez pary homoseksualistów. Jak można domagać się, by dzieci były wychowywane przez dwóch mężczyzn?" – grzmiał Kowalski, odnosząc się do kwestii umożliwienia parom homoseksualnym adopcji dzieci. 

Mocne wystąpienie dziennikarza TVN24 Piotra Jaconia 

Wypowiedź Janusza Kowalskiego jest odpowiedzią na słowa dziennikarza TVN24 Piotra Jaconia. Wzywał on do wprowadzenia zmian w prawie jeśli chodzi o ułatwienia dla osób LGBT. 

Jacoń zaapelował do opozycji o konieczność wprowadzenia ustawy o uzgodnieniu płci, która była odrzucona przez prezydenta Andrzeja Dudę. 

– "Niemal dokładnie siedem lat temu osoby transpłciowe w Polsce i ich rodziny straciły możliwość godnego życia w państwie, w którym płacą podatki. Niemal dokładnie siedem lat temu koalicji PO-PSL, na końcu kadencji tamtego Sejmu, przyjęła ustawę o ustaleniu płci. Zaraz po tym ta ustawa trafiła na nowego prezydenta, na Andrzeja Dudę. To była dosłownie pierwsza ustawa, którą Andrzej Duda zawetował" – mówił dziennikarz. 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe