Młodzieżówka Platformy zniszczyła podręcznik prof. Roszkowskiego. Jest komentarz autora HiT!

We środę przed szczecińskim Kuratorium Oświaty Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, młodzieżówka Platformy Obyeatelskiej, zorganizowało happening, podczas którego zniszczono podręcznik do HiT-u autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego.
Prof. Wojciech Roszkowski Młodzieżówka Platformy zniszczyła podręcznik prof. Roszkowskiego. Jest komentarz autora HiT!
Prof. Wojciech Roszkowski / Screen YT

- „Ten podręcznik trzeba zniszczyć!” Jak podała GW w Szczecinie - tamtejsza młodzieżówka @Platforma_org
 wrzuciła mój podręcznik do niszczarki. Drodzy Państwo, powoli zaczyna się wyjaśniać, że cały szum wokół książki wywołali nie oburzeni obywatele, wstrząśnięci rodzice... a aktywiści polityczni, unikający czytania. Nie dajmy się manipulować! Miłej lektury życzę Państwu! Niszczenie książek to nie jest przejaw aktywizmu charakterystycznego dla polskiej młodzieży. Za to często pojawiał się w tradycji całkowicie nam obcej, ba zbrodniczej. 2 dni temu obchodziliśmy kolejną rocznicę zbrodni dokonanej przez ten totalitaryzm #ReparationsForPoland

 -skomentował prof. Wojciech Roszkowski.

 

Histeria wokół HiT

Od kilku tygodni trwa nieprawdopodobna histeria rozpętana przeciwko podręcznikowi autorstwa prof. Roszkowskiego „Historia i Teraźniejszość” wydanego przez wydawnictwo Biały Kruk.

Atak odbywa się pod pretekstem półprawd i manipulacji. Rzekomej „promocji pedofilii” w podręczniku, co w istocie jest opisem flirtu pedofilią jednego z wiodących lewicowych polityków niemieckich i liberalnego „autorytetu” Daniela Cohn-Bendita czy rzekomego „ataku na dzieci z in vitro” w istocie traktującego o konsekwencjach odrywania rodzicielstwa od naturalnej miłości rodzicielskiej.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe