"To spowodowało zaburzenia u wszystkich". Tomasz Karolak o cenie udziału w "Rodzince.pl"

Tomasz Karolak rozmawiał z Moniką Jaruzelską i wyznał, że gra w serialu "Rodzinka.pl" wpłynęła na jego relacje z najbliższą rodziną. Aktor zwierzył się ze swoich odczuć, jeżeli chodzi o pracę na planie popularnej produkcji.
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak / Screen z kanału YouTube / Super Express

Tomasz Karolak przez prawie dziesięć lat występował w serialu "Rodzinka.pl", gdzie grał postać Ludwika Boskiego. Teraz nie ukrywa, że dla tej roli musiał wiele poświęcić.

Tomasz Karolak słono zapłacił za udział w serialu

Niewątpliwie serial "Rodzinka.pl" cieszy się ogromną popularnością. Przygody rodziny Boskich ściągają przed telewizory setki tysięcy widzów. Tomasz Karolak w programie "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" wyznał, że praca na planie doprowadziła do pewnych zaburzeń w relacjach rodzinnych u członków obsady.

"Teraz cenię sobie bardzo, że mogę pobyć z rodziną. To mnie kręci. Ja grałem przez 10 lat sztuczną rodzinę. To jest psychologicznie ciekawe, że stworzyliśmy sztuczną rodzinę, która przebywała ze sobą więcej niż my w naturalnych rodzinach. I to spowodowało zaburzenia. U wszystkich nas. Cena za "Rodzinkę.pl" jest ogromna" - mówił Karolak.

"A potem wszyscy chcieli realizować się w innych projektach. Bo przecież skoro grasz w telewizji, to dobrze byłoby zagrać też w filmie fabularnym lub teatrze. Ja i Gośka. A nasze rodziny, nie mając nas, patrzyły na to, jaką my świetną rodzinę budujemy w telewizji. To jest to, co nas dotknęło, również chłopaków grających nasze dzieci. I to było bardzo trudno przejść. I niektóre z tych rodzin, niestety, już przeszły do historii. Taka jest prawda" - podsumował gorzko aktor.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe