Gabriel Janowski został przed laty otruty narkotykami? Były minister publikuje nagranie i wskazuje sprawcę [WIDEO]

„Pytacie mnie Państwo w komentarzach i wiadomościach prywatnych, kto podał mi narkotyki 16 stycznia 2000 r.? Odpowiadam” – napisał we wtorek na Twitterze Gabriel Janowski i opublikował nagranie.
Gabriel Janowski Gabriel Janowski został przed laty otruty narkotykami? Były minister publikuje nagranie i wskazuje sprawcę [WIDEO]
Gabriel Janowski / fot. Twitter

O nietypowym zachowaniu Gabriela Janowskiego zrobiło się głośno w połowie stycznia 2000 r. Parlamentarzyści debatowali wówczas nad odwołaniem ministra skarbu Emila Wąsacza. Janowski wszedł na mównicę, skakał w miejscu, a także całował kobiety i mężczyzn po rękach.

Politykowi podano narkotyki?

Kilka dni temu polityk stwierdził, że na jego zachowanie 22 lat temu wpływ miały rzekomo podane mu narkotyki.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Został Pan zatruty przez podanie narkotyków". Gabriel Janowski publikuje dokument

„Doktor Arwid Hansen w styczniu 2000 r., czyli natychmiast po wydarzeniach – wydał niezależną ekspertyzę, która potwierdza, iż w dniu 16 stycznia 2000 r. zostałem celowo otruty narkotykami. Cel działania był świadomy i miał on mnie wyeliminować z życia społecznego” – stwierdził w sobotę Janowski.

Janowski publikuje nagranie

We wtorek Janowski postanowił opublikować na Twitterze krótkie nagranie. „Pytacie mnie Państwo w komentarzach i wiadomościach prywatnych, kto podał mi narkotyki 16 stycznia 2000 r.? Odpowiadam” – napisał.

– Pytacie, kto mi to zrobił. Kto tak niegodziwie wobec mnie postąpił. Otóż środki narkotyczne podał mi Zygmunt Hortmanowicz, lekarz z wykształcenia. Mój zastępca w związku. Został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa 20 sierpnia 1971 r. Nie podano przyczyny zarejestrowania. Ten fakt zamachu na mnie miał miejsce 16 stycznia 2000 r. – mówi na nagraniu były poseł.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe