Sukces Solidarności w T-Mobile Polska S.A.

Solidarność w T-Mobile Polska S.A. od dłuższego czasu prowadziła dialog z Pracodawcą, mocno akcentując zgłaszane przez pracowników potrzeby. – Zwieńczeniem tych rozmów jest ogłoszony przez Prezesa T-Mobile Polska S.A. pakiet doceniania pracowników. Składa się on z procesu podwyżkowego, specjalnego programu motywacyjnego oraz jednorazowej wypłaty doceniającej pracownika. Podwyżki i program motywacyjny wejdą w życie od 1 grudnia br., a nagroda specjalna zostanie wypłacona zespołom jeszcze w październiku – poinformował nas Radek Pyszczek, Przewodniczący „S” w T-Mobile Polska S.A.
 Sukces Solidarności w T-Mobile Polska S.A.
/ fot. Flickr / Mike Mozart

Nagroda specjalna w kwocie 3.000 zł brutto przypadnie w udziale uprawnionym pracownikom sprzedaży i obsługi klienta. Pozostali pracownicy mogą otrzymać 2000 zł PLN. Ważnym elementem pakietu jest program motywacyjny dla 600 pracowników firmy. Podwyżka wynagrodzenia zasadniczego dotyczy każdego pracownika sprzedaży i obsługi klienta (jej wysokość uzależniona jest od zajmowanego stanowiska). W biurze przeprowadzony zostanie proces podwyżkowy w oparciu o ściśle określone kryteria.

„S” w T-Mobile Polska S.A. docenia wprowadzone rozwiązania, jak i dotychczas istniejące dodatkowe programy dla pracowników. „Jest jeszcze wiele spraw do omówienia w dialogu społecznym, ale mamy nadzieję, że przy obecnej dobrej woli uda nam się je rozwiązać. Zależy nam na wizerunku firmy jako dobrym pracodawcy – mówi Przewodniczący „S”. Pakiet doceniania pracowników jest unikatową odpowiedzią na trudne otoczenie ekonomiczne, które jest wyzwaniem nie tylko dla firm, ale również dla pracownika.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Śmierć białoruskiego ministra. Mógł zostać otruty Wiadomości
Śmierć białoruskiego ministra. "Mógł zostać otruty"

Szef białoruskiego MSZ Władimir Makiej zmarł w sobotę. Ani MSZ, ani oficjalne media, nie podają na razie więcej szczegółów na temat śmierci ministra. Na Twitterze ministerstwa spraw zagranicznych pojawiła się krótka informacja: „dzisiaj zmarł nagle minister spraw zagranicznych Białorusi Uładzimir Makiej”.

Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Celebrytka poinformowała o swojej decyzji Wiadomości
Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Celebrytka poinformowała o swojej decyzji

W ostatnim czasie głośno było o powrocie Kurdej-Szatan, celebrytki, która straciła wiele lukratywnych kontraktów po tym jak w odrażający sposób zaatakowała Straż Graniczną, na ekrany telewizorów.

Niemcy od 30 lat nie przestrzegają traktatu z Polską Wiadomości
"Niemcy od 30 lat nie przestrzegają traktatu z Polską"

Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski udzielił wywiadu portalowi Do Rzeczy.

Brutalna Polska. Arabskie media po meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze Wiadomości
"Brutalna Polska". Arabskie media po meczu z Arabią Saudyjską na mundialu w Katarze

Polska pokonała w swoim drugim spotkaniu na mundialu piłkarzy reprezentacji Arabii Saudyjskie 2-0. Mecz poddały ocenie arabskie media.

Śmierć białoruskiego MSZ. Jest reakcja Zacharowej Wiadomości
Śmierć białoruskiego MSZ. Jest reakcja Zacharowej

Dziś media obiegła informacja o śmierci Uładzimira Makieja – ministra spraw zagranicznych Białorusi. Do tej wiadomości odniosła się rzeczniczka rosyjskiego MSZ Maria Zacharowa.

Afery wokół polskiej żywności? Ardanowski: Ktoś psuje jej wizerunek Wiadomości
Afery wokół polskiej żywności? Ardanowski: Ktoś psuje jej wizerunek

Jan Ardanowski wypowiedział się na temat psucia wizerunku polskiej żywności w audycji "Aktualności dnia" na antenie Radia Maryja.

Polacy pod wodzą Czesława Michniewicza wygrali z Arabią Saudyjską. Gwiazda TVN dziękuje... niemieckim trenerom Wiadomości
Polacy pod wodzą Czesława Michniewicza wygrali z Arabią Saudyjską. Gwiazda TVN dziękuje... niemieckim trenerom

Dziś piłkarze polskiej reprezentacji piłki nożnej wygrali mecz fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze z Arabią Saudyjską 2:0.

Mecz z Arabią Saudyjską. Dziennikarz GW chciał zażartować ze śmierci JPII. Został pośmiewiskiem Wiadomości
Mecz z Arabią Saudyjską. Dziennikarz GW chciał zażartować ze śmierci JPII. Został pośmiewiskiem

Dziś polska reprezentacja piłki nożnej wygrała mecz fazy grupowej mistrzostw świata w Katarze z Arabią Saudyjską 2:0.

To kłamstwo. Żaryn odpowiada niemieckiemu dziennikarzowi Wiadomości
"To kłamstwo". Żaryn odpowiada niemieckiemu dziennikarzowi

Niemiecki dziennikarz skrytykował Polskę w sprawie naprawy na naszym terytorium niemieckiej broni przekazanej na użytek Ukrainie. Prędko na jego zarzuty odpowiedział Stanisław Żaryn – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Pełnomocnik Rządu ds. Bezpieczeństwa Przestrzeni Informacyjnej RP.

Szczęsny po meczu w swoim stylu. Padły słowa nt. lagi na Robercika (WIDEO) Wiadomości
Szczęsny po meczu w swoim stylu. Padły słowa nt. "lagi na Robercika" (WIDEO)

Wojciech Szczęsny zabrał głos po wygranym meczu reprezentacji Polski z Arabią Saudyjską. Bohater dzisiejszego spotkania odniósł się do "lagi na Robercika".

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe