Skandal w Pałacu Buckingham. Tak książę William traktuje Kate Middleton po zdradzie

W Pałacu Buckingham wrze za sprawą skandalu, jaki rozpętali książę Harry i Meghan Markle. Jak już informowaliśmy najbardziej dotknięci zdradą czują się książę William i Kate Middleton. Magazyn People donosi dziś, jak William traktuje po bolesnych doświadczeniach swoją żonę.
książę William i Kate Middleton Skandal w Pałacu Buckingham. Tak książę William traktuje Kate Middleton po zdradzie
książę William i Kate Middleton / Wikimedia Commons / Carfax2 / Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license.

Trzy lata po oficjalnym odsunięciu się od rodziny królewskiej książę Harry wydał autobiografię, w której nie oszczędził swoich bliskich. Książka zawiera mnóstwo szokujących rewelacji.

Książka „Spare” ukazała się 10 stycznia, ale już przed premierą wywołała ogromną dyskusję w światowych mediach. 

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że najbardziej dotknięci zdradą Harry'ego są Książę William i Kate Middleton.

Tak książę William traktuje Kate Middleton po zdradzie

Już wcześniej informowano, że Kate ma dość oskarżeń Harry'ego. Miała nawet zadzwonić do króla Karola III i Williama by ci w końcu przerwali milczenie i dali odpowiedź na wszelkie oskarżenie. Jednak Pałac Buckingham konsekwentnie milczy. Książę William jednak martwi się o żonę i dzieci - o czym wielokrotnie już mogliśmy przeczytać w brytyjskiej prasie.

Dziś magazyn "Poeple" donosi, jak William traktuje żonę po bolesnych doświadczeniach. 

Kate Middleton otrzymuje ogromne wsparcie od księcia Williama w obliczu krytyki Harry'ego

- czytamy.

Jak podkreślono William troszczy się o ich relacje i wspiera żonę nawet podczas jej obowiązków zawodowych. Miał sam postanowić, że weźmie udział w imprezie poprzedzającej rozpoczęcie kampanii, zorganizowanej przez The Royal Foundation Centre for Early Childhood, w BAFTA.

Przyjaciel rodziny zdradza dla magazynu, że mimo wszystko w tej całej sytuacji Kate jest twarda. 

Ona jest twardą kobietą. To wspaniałe, że William ma Kate u swojego boku, na której może polegać. On chce dla niej tego samego

- mówi w rozmowie z "People". 

Tak wiele zostało powiedziane, że na tym etapie myślę, że chcą po prostu iść dalej. Cała sytuacja jest bardzo smutna, ale to biznes jak zwykle

- zdradził.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0 Wiadomości
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0

Polska wygrała w Warszawie z Albanią 1:0 (1:0) dzięki bramce Karola Świderskiego w swoim drugim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Trzy dni wcześniej biało-czerwoni ulegli w Pradze Czechom 1:3.

Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. PiS wygrało zimę Wiadomości
Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. "PiS wygrało zimę"

Pracownia Kantar znana jest z "sensacyjnych" sondaży. W grudniu 2022 roku opublikowała sondaż, w którym Platforma Obywatelska prowadzi. Tym razem jest inaczej.

Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie Wiadomości
Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie

Klasyczne powieści kryminalne Agathy Christie przeredagowano w celu usunięcia potencjalnie obraźliwych sformułowań językowych - poinformowała w poniedziałek stacja CNN. Dzieła "królowej kryminału" poddano redakcji w celu usunięcia rasistowskich odniesień i innych sformułowań, które współcześni odbiorcy mogą uważać za nie do przyjęcia.

Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO] Wiadomości
Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO]

Kellie-Jay Keen-Minshull, znana także jako Posie Parker jest radykalną feministką, założycielką ruchu „Standing for Woman” i doradcą Frontu Wyzwolenia Kobiet. Występuje również przeciwko kwestionowaniu pojęcia płci przez ruchy transaktywistów.

Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO] Wiadomości
Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO]

Donald Tusk spotkał się w poniedziałek z wyborcami w Strzelcach Opolskich. Podczas spotkania doszło do nieprzyjemnej sytuacji. „Nie dokończy pan, odebrałem panu głos” – takie słowa usłyszał od Donalda Tuska jeden z uczestników spotkania.

„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy Wiadomości
„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy

Zagraniczne media informują, że znana polska modelka Joanna Krupa rozwodzi się ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Gwiazda wydała oświadczenie.

Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn Wiadomości
Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn

Główny Inspektorat Sanitarny wydał w poniedziałek ostrzeżenie dotyczące przekroczenia w partii popcornu najwyższego dopuszczalnego poziomu aflatoksyn – substancji produkowanych przez grzyby pleśniowe. Komunikat dotyczy czterech różnych opakowań.

Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną Wiadomości
Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną

„Dziś nad ranem, w wyniku ciężkich obrażeń doznanych 16 marca, zmarł w Kijowie polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną na Ukrainie” – poinformował na Twitterze minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią Wiadomości
Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią

Obrońca Bartosz Salamon oraz napastnik Karol Świderski są w podstawowym składzie piłkarskiej reprezentacji Polski na mecz z Albanią w eliminacjach Euro 2024. Początek spotkania na PGE Narodowym w Warszawie o godz. 20.45.

„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg Wiadomości
„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg

Katarzyna Cichopek poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że w końcu udała się na zabieg. „Niestety nikogo to nie ominie” – wyznała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe