Meghan Markle nie przybędzie na koronację króla Karola. Tak zareagowali William i Kate

Z relacji brytyjskich mediów wynika, że książę William i Kate Midlleton z ulgą przyjęli informację o tym, że żona księcia Harry’ego Meghan Markle nie przybędzie do opactwa westministerskiego na koronację króla Karola.
Książę William i Kate Middleton Meghan Markle nie przybędzie na koronację króla Karola. Tak zareagowali William i Kate
Książę William i Kate Middleton / Wikipedia - Ministry of External Affairs

W ostatnich dniach oczy mediów z całego świata znów intensywnie spoglądały w kierunku Pałacu Buckingham, a także w stronę Stanów Zjednoczonych, gdzie urzędują skłóceni z rodziną królewską książę Harry i Meghan Markle. Z wydanego przez Pałac Buckingham oświadczenia wynika bowiem, że brat Williama przybędzie na koronację w pojedynkę. W Kalifornii pozostanie reszta jego najbliższej rodziny, czyli Meghan wraz z dziećmi.

Jak podają brytyjskie media, informacja ta bardzo rozczarowała króla Karola III. Monarcha był dotychczas niezwykle wyrozumiały wobec kolejnych wybryków książęcej pary i liczył na to, że w najważniejszym dla niego dniu będzie przy nim cała najbliższa rodzina. Tak się jednak nie stanie. 

„William i Kate najprawdopodobniej odczuli dużą ulgę”

Okazuje się jednak, że prawdopodobnie król Karol jako jeden z nielicznych członków rodziny królewskiej odczuwa żal z powodu nieobecności Meghan. Jak twierdzą brytyjscy eksperci ds. rodziny królewskiej, książę William i Kate Middleton mieli decyzję Sussexów przyjąć z prawdziwą ulgą.

William i Kate najprawdopodobniej odczuli dużą ulgę na wieść, że Meghan zostanie w Ameryce

– poinformowała ekspert ds. royalsów i pisarka Eloise Parker. Podkreśliła, że „zostanie na nich nałożony znacznie mniejszy nacisk niż wtedy, gdyby Markle faktycznie się pojawiła”.

Mniejsze zainteresowanie będą wzbudzać ich spojrzenia, ruchy warg i to, co w ogóle się między nimi dzieje. Ludzie gorączkowo interesują się tymi związkami, a prawda jest taka, że nigdy nie zobaczymy, jak Meghan i Kate ściskają się niczym bohaterki „Real Housewives”

– tłumaczyła Parker w rozmowie z „Entertainment Tonight”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Iustitia ujawnia jak będzie tworzyć listy proskrypcyjne niewygodnych dla kasty sędziów z ostatniej chwili
"Iustitia" ujawnia jak będzie tworzyć "listy proskrypcyjne" niewygodnych dla "kasty" sędziów

Stowarzyszenie sędziów "Iustitia" uznawane za organizację skupiającą tzw. "nadzwyczajną kastę" pracuje nad projektem zmian w sądownictwie powszechnym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi krokami prawnymi z ostatniej chwili
Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi "krokami prawnymi"

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN24.

Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie z ostatniej chwili
Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie

Serbia nie przygotowuje się do interwencji w Kosowie, ale jesteśmy gotowi na każdy scenariusz - powiedział w sobotę serbski minister spraw zagranicznych Ivica Daczić, komentując utrzymywanie stanu najwyższej gotowości wojska z powodu kolejnych napięć za południową granicą kraju.

Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych z ostatniej chwili
Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych

Wysłałem listy do wszystkich posłów Bundestagu wraz z raportem o stratach wojennych poniesionych przez Polskę w czasie II wojny światowej; liczę, że wywoła to dyskusję w Bundestagu i doprowadzi do zmiany stanowiska rządu Niemiec ws. odszkodowań dla Polski - powiedział PAP wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm z ostatniej chwili
W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm

Niemiecki komisarz rządu federalnego ds. antysemityzmu Felix Klein ostrzega przed rosnącą nienawiścią do Żydów w niemieckich szkołach.

Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos z ostatniej chwili
Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos

W drugim roku rosyjskiej wojny napastniczej przeciwko Ukrainie większość Niemców nadal popiera zachodnie sankcje nałożone na Rosję - wynika z nowego badania zleconego przez Instytut Gospodarki Niemieckiej (IW). Z rezultatami ankiety zapoznał się portal tygodnika "Der Spiegel".

Przedstawiciel Kremla. Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24 z ostatniej chwili
"Przedstawiciel Kremla". Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN.

Musimy wybrać kogoś innego niż Putin. Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO] z ostatniej chwili
"Musimy wybrać kogoś innego niż Putin". Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO]

Ukraiński polityk Anton Geraszczenko za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie przedstawiające fragment programu z rosyjskiej telewizji.

New York Times: Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich z ostatniej chwili
"New York Times": Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich

Pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich szkoli się w Niemczech z obsługi amerykańskich czołgów M1 Abrams - poinformował w sobotę dziennik "New York Times" powołując się na komunikat Pentagonu. Grupa ta liczy około 400 wojskowych.

Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa z ostatniej chwili
Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa

Wiceszef MSZ Rosji w rozmowie z agencją TASS postawił Ukrainie warunki zakończenia wojny. Rosjanie wymagają od władz z Kijowa między innymi odmowy przystąpienia do NATO i Unii Europejskiej.

Emerytury
Stażowe