HGW oskarża Lecha Kaczyńskiego o nieodpowiedzialną reprywatyzację. Sebastian Kaleta odpowiada

- Oskarżanie wybitnego, lecz nieżyjącego już Prezydenta o nieodpowiedzialność przy reprywatyzacji to pokaz bezczelności Pani HGW - komentuje członek komisji reprywatyzacyjnej Sebastian Kaleta. Polityk odniósł się do oskarżeń Hanny Gronkiewicz-Waltz, która na Twitterze krytykuje działania Lecha Kaczyńskiego ws. reprywatyzacji. 
 HGW oskarża Lecha Kaczyńskiego o nieodpowiedzialną reprywatyzację. Sebastian Kaleta odpowiada
/ screen YT

Panie Kaczyński to PiS oddał handlarzom kamienicę Jolanty (nie Zofii) Brzeskiej, aresztowany Jakub R. to przyjaciel Pana kolegów (Kamińskiego i Wąsika) i to L. Kaczyński osobiście podpisał 22 decyzje (14 budynków z lokatorami). #mówprawę


- napisała Hanna Gronkiewicz-Waltz. Posłance ostro odpowiedział Sebastian Kaleta.
 

Oskarżanie wybitnego, lecz nieżyjącego już Prezydenta o nieodpowiedzialność przy reprywatyzacji to pokaz bezczelności Pani HGW.


- napisał polityk.
 

Lech Kaczyński wygrał wybory, bo chciał walczyć z układami. 
Chwilę przed jego przyjściem do ratusza BGN jednego tylko dnia wydał 50 decyzji zwrotowych


- wskazał. 
 

W przeciwieństwie do HGW nie spychał odpowiedzialności na urzędników. Lokatorzy nie skarżą się do Komisji w związku z tymi decyzjami. 

A czyściciele kamienic? Jasno podczas spraw KW wyszło, że poinformowali Pani zastępcę w czerwcu 2007 o zamiarze czyszczenia lokatorów


- pisze Sebastian Kaleta.
 

nadmienię tylko, że to do czego urzędnicy BGN przed przyjściem PLK dokonali w jeden dzień (50 decyzji), jemy jako prezydentowi nie starczyło całego 2004 roku (32 decyzje)


- podsumował.
 
raw

#REKLAMA_POZIOMA#

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe