REKLAMA

"Pani Ambasador, nie wie Pani tego?". Beata Mazurek mocno odpowiada Mosbacher

- Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI - pisze na Twitterze do Beaty Mazurek - byłej rzecznik PiS, a obecnie posłanki do Parlamentu Europejskiego - ambasador Stanów Zjednoczonych Georgette Mosbacher. Beata Mazurek w mocnym tweecie odpowiada dyplomatce, czemu porównała TVN do WSI. 
 "Pani Ambasador, nie wie Pani tego?". Beata Mazurek mocno odpowiada Mosbacher
/ screen YT - Onet News

BeataMK - dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków


- napisała dzisiaj na Twitterze ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher. Wpis dotyczył komentarza Beaty Mazurek, w którym europosłanka określiła telewizję TVN 24 jako "WSI 24". 

Czytaj więcej: "Szerzy pani kłamstwa. Powinna się Pani wstydzić". Mosbacher atakuje polską europosłankę Beatę Mazurek

Beata Mazurek nie pozostawiła ostrych zarzutów ze strony Mosbacher bez odpowiedzi.

Pani @USAmbPoland nie wie Pani tego? A.Macierewicz pytany o twierdzenia raportu, że ITI powstał dzięki wojskowym służbom PRL, Macierewicz odesłał do wyjaśnień G. Żemka (taj. wsp. WSI), byłego dyr. FOZZ, przyznał on, że był agentem służb wojska PRL.

W raporcie napisano m.in., że wywiad wojskowy PRL „podejmował wysiłki powołania firmy telewizyjnej”. Celem powołania tego rodzaju firmy miało być ułatwienie plasowania agentury na Zachodzie.

Pozwany przez TVN wygrał 


- tłumaczy swoje stanowisko Beata Mazurek.
 
raw

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura