[WIDEO] Ochrona IKEA wyrzuciła Tomasza Karolaka ze sklepu! Ostra reakcja aktora

Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa – mówi na swoim InstaStory zirytowany aktor.
Tomasz Karolak został wyproszony ze sklepu IKEA z powodu braku maseczki [WIDEO] Ochrona IKEA wyrzuciła Tomasza Karolaka ze sklepu! Ostra reakcja aktora
Tomasz Karolak został wyproszony ze sklepu IKEA z powodu braku maseczki / Instagram/Tomasz Karolak


Polski aktor po raz kolejny podaje w wątpliwość epidemię koronawirusa SARS-CoV-2. – Czym się różni nasza rzeczywistość teraz od tej rzeczywistości trzy tygodnie temu, kiedy nie trzeba było nosić maseczek? Niczym – mówił w kwietniu w rozmowie z magazynem "Gala" Tomasz Karolak i dodawał, że czuje się "odgórnie sterowany".

Tym razem Tomasz Karolak na swoim Instagramie w ostry sposób skomentował obostrzenia dotyczące zakładania maseczek w sklepach twierdząc, że nie musi zakrywać nosa i ust wchodząc do sklepu, ponieważ "jest to sprzeczne z konstytucją".

– Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. A zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził – mówi na swoim InstaStory aktor.

– Cały idiotyzm tej sytuacji polega na tym, że bezczelny ochroniarz przyczepia się do mnie i wyprasza mnie z kierowniczką ze sklepu, a wszyscy w restauracji IKEA kupują i jedzą bez maseczek – dodał.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe