[Uwaga, drastyczne] Gej Przeciwko Światu: "Strzelił sobie w głowę z obrzyna". Źródła ideologii (trans)gender

Warto pamiętać, jakie są źródła ideologii (trans)gender. Należą do nich - na przykład - eksperymenty Johna Money'a, twórcy/propagatora konceptu "gender identity" (tożsamość płciowa), który w 1966r. polecił operację zmiany, dopasowania płci u niemowlaka z uszkodzonym penisem.

Chłopiec (David) miał żyć jako dziewczynka, by udowodnić, że płeć społeczna jest decydująca, a ta biologiczna nie istnieje. Penis chłopca został usunięty, zaczęto mu podawać hormony. Money "monitorował" rozwój chłopca - podczas odwiedzin zmuszał Davida i jego bliźniaka, Briana, do rozbierania się do naga i odgrywania aktów seksualnych, w których David był "pasywną partnerką". Money robił podczas tych "zabaw" zdjęcia. Mijały lata, Money zbierał pochwały za swoje eksperymenty, popularyzował ideologię (trans)gender, a zdrowie psychiczne obu dzieci pogarszało się. U brata Davida rozwinęła się schizofrenia, sam David cierpiał na depresje. Nie potrafił odnaleźć się jako kobieta - był samotny. Obaj chłopcy popełnili później samobójstwo - Brian przez przedawkowanie antydepresantów, David - strzelając sobie w głowę z obrzyna. Money'a spotkała krytyka, on jednak podsumował ją jako "prawicowe uprzedzenia". Jego pomysły żyją do dziś, propagowane przez progresywną lewicę i jej media.

P.S. Money był też znanym obrońcą pedofilów - "dobrowolne kontakty seksualne" między dorosłymi i dziećmi były wg niego ok. I to nie są wszystko jakieś super tajne informacje - wystarczy sekundę (!) poguglać, by przekonać się, skąd wzięła się ideologia (trans)gender.


Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy zagłosujesz w ew. przyspieszonych wyborach?
Tygodnik

Opinie

Popkultura
Nasi partnerzy: