Julia Wieniawa otworzyła własną markę. Internauci oburzeni cenami

Jusee Cosmetics – tak nazywa się nowa marka kosmetyczna oferująca szeroki wachlarz produktów do makijażu. Właścicielką firmy jest 21-letnia piosenkarka Julia Wieniawa.
 Julia Wieniawa otworzyła własną markę. Internauci oburzeni cenami
YouTube/Pomponik


„Jakiś czas temu publikowałam na stories zajawkę o moim najważniejszym projekcie w życiu. Wreszcie nadszedł ten dzień, w którym mogę się pochwalić, o co chodziło. Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną Jusee Cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają” – pisała niedawno na Instagramie 21-letnia gwiazda.

Premiera marki odbyła się 21 września i choć po kilku minutach serwery okazały się być przeciążone, to nie wszystkim przypadły do gustu ceny produktów Jusee Cosmetics. Przykładowo - za szminkę do ust marki Julii Wieniawy trzeba zapłacić 69 złotych, zaś za zestaw pomadek 349 złotych.

 

 


„Nie jestem pewna, czy są to przystępne ceny dla przeciętnego fana Julii, czyli nastolatki. Już widzę reakcję rodziców, jak taka nastolatka prosi o 150 zł, bo musi kupić sobie tusz od Wieniawy…” – pisze jedna z internautek.

„Jak to są ceny na każda kieszeń tak jak to mówiłaś na relacji to ja jestem Madonna…” – dodaje kolejna. „Liczyłam że to będą kosmetyki do twarzy typu kremy itd.a ceny są strasznie wysokie pomadki mogę kupić w Rossmannie za 10 zł A nie za 80” – czytamy.

 

 


Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy #StrajkKobiet służy kobietom?
Tygodnik

Opinie

Popkultura