Premiera nowego singla i teledysku Sławomira

Sławomir, zapowiada premierę nowej płyty. Album „The Best of”, zawierający piętnaście  nowych utworów, ukaże się 16 października, w sobotę – 10.10.2020 na kanale YT Sławomira była premiera najnowszego teledysku „Totalny love”.
 Premiera nowego singla i teledysku Sławomira
Materiały prasowe

Po  sukcesie poprzedniego teledysku „Weselny Pyton”, który w 3 miesiące uzyskał wynik ponad 12 mln wyświetleń na kanale YouTube artysty, Sławomir prezentuje kolejną piosenkę w tanecznym klimacie.

Teledysk do piosenki opowiada o jednym dniu z życia gwiazdy telewizji, Krzysztofa Ibisza. Przez kilka minut widzimy świat jego oczami, a w teledysku pojawia się sporo postaci znanych z ekranów telewizyjnych. Możemy tu spotkać między innymi: Paulinę Sykut – Jeżynę, Elżbietę Romanowską, czy w roli Andżeli – Honoratę Witańską.

Całość jest oczywiście podana z ogromną dozą dystansu i poczucia humoru, za które fani uwielbiają Sławomira. Piosenka już w momencie premiery zachwyciła fanów, którzy wróżą jej sukces nie mniejszy od opublikowanego w czerwcu „Weselnego Pytona”, który z miejsca stał się nieodłącznym elementem przyjęć weselnych w całej Polsce. 

 

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura