REKLAMA

Politolog zwraca uwagę na jeden szczegół w nowym spocie PiS. „Nie zobaczymy ich już na listach wyborczych”

Pośród kolorowych obrazków dynamicznie rozwijającej się »trzeciej Polski«, można też zobaczyć PMM siedzącego przy dużym stole obok PJK. Stół jest wielki i z pewnością zmieściliby się przy nim zarówno ZZ [Zbigniew Ziobro -przyp. red.] , jak i JG [Jarosław Gowin - przyp. red.] – pisze prof. Antoni Dudek.
 Politolog zwraca uwagę na jeden szczegół w nowym spocie PiS. „Nie zobaczymy ich już na listach wyborczych”
/ fot. YouTube / Janusz Jaskóła


W sobotę Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało 10 głównych haseł „Nowego Polskiego Ładu” - programu partii na czas po epidemii koronawirusa. Ma się składać z następujących obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska - nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.„Przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy; to nasz plan powrotu do normalności” – mówią w spocie wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki. Nagranie przeplatane jest zdjęciami z wcześniejszych konwencji ugrupowania, prowadzonych inwestycji, zmagań lekarzy z epidemią oraz wizyt gospodarskich premiera.

Politolog komentuje


Uwagę politologa, profesora Uniwersytetu Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Warszawie Antoniego Dudka zwrócił jeden szczegół.

„Pośród kolorowych obrazków dynamicznie rozwijającej się »trzeciej Polski«, można też zobaczyć PMM siedzącego przy dużym stole obok PJK. Stół jest wielki i z pewnością zmieściliby się przy nim zarówno ZZ [Zbigniew Ziobro -przyp. red.], jak i JG [Jarosław Gowin - przyp. red.] - niekwestionowani współtwórcy »trzeciej Polski«. Są nawet widoczne wolne krzesła. A jednak obu panów nie sposób tam dostrzec. Nie zobaczymy ich też już na listach wyborczych PiS, bez względu na to, kiedy te wybory będą” – czytamy we wpisie prof. Dudka.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura