REKLAMA

Tede pokazuje w nowym singlu jak wygląda "Enwujotka"

TEDE i Sir Mich prezentują kolejny singiel promujący, zapowiadaną na 18 czerwca 2021 roku, płytę pt. “KA$ABLANCA REAL”. Kawałek o zabarwieniu koncertowym zatytułowany “Enwujotka” wraz z teledyskiem stworzonym przez Pana Zgrywusa, nawiązuje do symbolu i loga wytwórni rapera, czyli właśnie NWJ. Na tracku usłyszymy kompletny “enwujotkowy” tutorial zaproponowany przez rapera w przystępnej formie tak, aby każdy mógł być NWJ. W klipie pojawia się także monumentalna rzeźba Enwujotki, autorstwa Marka Kulika. Do premiery albumu “KA$ABLANCA” w wersji “REAL”, zawierającej pozostałe, nieopublikowane jeszcze utwory, zostały dokładnie trzy tygodnie.
Tede Tede pokazuje w nowym singlu jak wygląda
Tede
Materiały prasowe

 

 

TELEDYSK “ENWUJOTKA”: 

 

 

Na stronach www.tede.shop oraz www.asfaltshop.pl nadal trwa preorder albumu “KA$ABLANCA REAL” w wersji na nośnikach: płyty CD, winyli LP oraz klasycznych kaset magnetofonowych MC. Ponadto, fani mogą kupić znaną z serii “INFLUEN$ERIAL” - Furyminę. Na stronie sklepu dostępne są także inne interesujące pakiety, a sam raper nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kwestii promocji albumu. 

TEDE o albumie ”KA$ABLANCA”:

“Ten album jest prawdziwie hip-hop’ową produkcją. Czysty rap, jaki udało nam się z Michem przemycić w brzmieniu i warstwie lirycznej tego albumu, jest niepowtarzalny. Cała płyta jest prawdopodobnie najlepszą produkcją w naszej karierze, a przecież nadal trzymamy 10 asów w rękawie, jakimi są kawałki z wersji “REAL”.

Nadchodzący album jest wypadkową wydarzeń, które miały miejsce w 2020 roku w przekroju życia osobistego i zawodowego. Dewizą nadchodzącego krążka jest jasno postawiony od początku cel: “Zacząć wszystko od początku, powrócić do korzeni i znaleźć rap od nowa”. Finalna, kompletna wersja albumu zawierać będzie dokładnie 20 starannie wyselekcjonowanych numerów. 

Połowa płyty “KA$BLANCA” wydana w marcu, dostępna jest na serwisach streamingowych oraz w serwisie Youtube.

Źródło: Materiały prasowe


Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Konstytucja RP jest nadrzędna wobec prawa UE?
Tygodnik

Opinie

Popkultura