REKLAMA

"Jej średni wynik poszedł w dół najbardziej w zestawieniu". Złe wiadomości dla "Wyborczej"

Serwis Wirtualne Media porównał sprzedać dzienników z kwietnia br. w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku.
Siedziba Gazety Wyborczej w Warszawie
Siedziba Gazety Wyborczej w Warszawie / Flickr.com/agencja.zajac/ (CC BY 2.0)

Jak podaje serwis WM, "średnie rozpowszechnianie płatne razem wszystkich dzienników ogólnopolskich w kwietniu br. było o 0,02 proc. niższe niż w kwietniu 2020 roku".

Obecnie najchętniej kupowany jest tabloid "Fakt" (w kwietniu br. średnie rozpowszechnianie płatne wyniosło 170 116 egz., czyli o 3,2 proc. mniej niż w analogicznym okresie 2020 r.).

Dalej znalazł się "Super Express", którego – według danych Polskich Badań Czytelnictwa „Audyt ZKDP”  – średnie rozpowszechnianie płatne wyniosło w kwietniu 95 736 egz. (wzrost o 2,42 proc. rok do roku).

Ostatnie miejsce na podium zajęła "Gazeta Wyborcza". „Jej średni wynik poszedł w dół najbardziej w zestawieniu  o 6,07 proc. do 63 043 egz.” – podają Wirtualne Media w swoim zestawieniu.

Biurko do wynajęcia... w siedzibie "Gazety Wyborczej"

Być może to właśnie spadająca sprzedaż nakłoniła właściciela "GW" to wynajmowania przestrzeni do pracy w siedzibie gazety, w Warszawie. [CZYTAJ WIĘCEJ]

Dostęp do przestrzeni coworkingu i wybrane stanowisko pracy – tak spółka Agora zachęca do wynajmowania biurek w budynku przy ul. Czerskiej.

Na II piętrze budynku wydzielono przestrzeń, gdzie wszyscy chętni (którzy opłacą członkostwo) mogą korzystać z przestrzeni do wspólnej pracy. Znajdują się tam 52 biurka, z których część została już wynajęta – podaje serwis.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura