[video] Listkiewicz o trenerze reprezentacji Polski: Widziały gały, co brały
![[video] Listkiewicz o trenerze reprezentacji Polski: Widziały gały, co brały](https://www.tysol.pl/imgcache/750x530/c//uploads/cropit/16237446671d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3722756143da3eb54480fa9653d6a36ef5f.jpg)
- Myślę, że trener Sousa nie bardzo ciągle wie, jaką taktykę wybrać, jakich piłkarzy wystawić. Oczywiście usprawiedliwia go, że miał mało czasu, ale widziały gały, co brały. Zdecydował się przyjąć propozycję PZPN i wiedział, że czasu będzie mało.
- ocenił Michał Listkiewicz w rozmowie z Beatą Lubecką w Radio ZET.
- Nie rozumiem dlaczego w sztabie nie ma ani jednego polskiego szkoleniowca. (...) U pana Sousy mamy trzech Portugalczyków, bodajże dwóch Włochów i Hiszpana, czyli takie międzynarodowe towarzystwo. Nie bardzo tam widzę interakcje na tej ławce. Souza samotnie biega przy linii, a reszta spokojnie się temu przygląda.
- powiedział były sędzia piłkarski
- Moim zdaniem, z perspektywy wczorajszego meczu, lepiej byłoby, gdyby ten mecz prowadził wczoraj z ławki Jerzy Brzęczek.
- mówił Listkiewicz.
Posłuchajcie fragmentu wypowiedzi M. Listkiewicza o zatrudnionych w sztabie reprezentacji polskiej zagranicznych szkoleniowców:
— PikuśPOL 🇵🇱 📿 (@pikus_pol) June 15, 2021
- ... nie ma polskiego szkoleniowca... mamy 3 Portugalczyków, 2 Włochów i Hiszpana.... Sousa samotnie biega przy linii, a reszta się temu przygląda😮🙈 pic.twitter.com/YMdAUjXv8H
.@MichaListkiewi1 w #GośćRadiaZET: Myślę, że trener Sousa nie bardzo ciągle wie, jaką taktykę wybrać, jakich piłkarzy wystawić. Oczywiście usprawiedliwia go, że miał mało czasu, ale widziały gały, co brały. Zdecydował się przyjąć propozycję PZPN i wiedział, że czasu będzie mało
— Gość Radia ZET (@Gosc_RadiaZET) June 15, 2021
.@MichaListkiewi1 w int. części #GośćRadiaZET: Moim zdaniem, z perspektywy wczorajszego meczu, lepiej byłoby, gdyby ten mecz prowadził wczoraj z ławki Jerzy Brzęczek @RadioZET_NEWS
— Gość Radia ZET (@Gosc_RadiaZET) June 15, 2021