REKLAMA

"Nie rozumiem, dlaczego miałby być autorytetem" Awantura między Maleńczukiem a Kukizem

- Paweł z tą postawą, jaką miał, gdy wkraczał do polityki, też był potrzebny Polakom. Bo był bezkompromisowy i mówił, że on ten system obali - mówił Maciej Maleńczuk, muzyk, który jakiś czas temu chwalił się, że uderzył działacza pro life w Tok FM. Maleńczuk "patrzy z lekkim przerażeniem" na sojusz Kukiza z PiS. W poniedziałek Jarosław Kaczyński i Paweł Kukiz ogłosili umowę programową.
Maciej Maleńczuk
Maciej Maleńczuk / Wikipedia CC BY-SA 4,0 Silar

- Nie rozumiem, dlaczego Maleńczuk miałby być autorytetem

- odpowiadał Maleńczukowi Kukiz w Trójce

 

Porozumienie PiS i Kukiza

W poniedziałek zostało zawarte porozumienie programowe między PiS a Kukiz'15. Zakłada ono, że poprzemy szereg ustaw ważnych dla Kukiz'15, a nasi koledzy będą wspierać wszystko co potrzebne, by obecny układ polityczny, który jest w Sejmie trwał - poinformował w poniedziałek prezes PiS Jarosław Kaczyński.

"To jest porozumienie, które zakłada, że my poprzemy szereg ustaw ważnych dla programu Kukiz'15, na początku takie jak ustawa antykorupcyjna, o dniu referendalnym i bardzo ważna o sędziach pokoju - ona została przygotowana w ten sposób, że będzie zgodna z polską konstytucją" - mówił szef PiS na wspólnym briefingu z Pawłem Kukizem.

"A nasi koledzy będą wspierać Polski Ład i będą wspierać to wszystko, co jest potrzebne, żeby ten układ polityczny, który dzisiaj jest w parlamencie, Sejmie polskim, trwał" - dodał prezes PiS. 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura