KRRiT: Głosowanie nad koncesją dla TVN nie przyniosło rozstrzygnięcia

Na dzisiejszym posiedzeniu odbyły się głosowania nad przyznaniem koncesji jednak żadne nie uzyskało wymaganej większości - napisała w czwartek w informacji dla PAP Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
 KRRiT: Głosowanie nad koncesją dla TVN nie przyniosło rozstrzygnięcia
/ Tysol.pl

"Pierwsze głosowanie dotyczyło przyznania TVN24 koncesji, drugie - nie przyznania jej. Żadne z głosowań nie przyniosło rozstrzygnięcia" - powiedziała PAP Brykczyńska.

"Postępowanie w sprawie koncesji dla TVN 24 będzie kontynuowane" - powiedziała rzecznik KRRiT zapowiadając kolejne głosowania w KRRiT w tej sprawie. Nie wiadomo jednak, kiedy do nich dojdzie.

Koncesja TVN 24 obowiązuje do 26 września 2021 roku. TVN wniosek o jej przedłużenie złożył w KRRiT na początku lutego 2020 roku. Zgodnie z przepisami nadawca musi wystąpić o przedłużenie koncesji najpóźniej rok przed jej wygaśnięciem, w przypadku koncesji TVN 24 od złożenia wniosku upłynęło już ponad 17 miesięcy - podał w czwartek portal Press.pl.

Jeśli KRRiT nie przedłużyłaby koncesji TVN 24, nadawca kanału może wystąpić o licencję na nadawanie w każdym państwie Unii Europejskiej - pisze Press.pl. (PAP)


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe